• ~szofer
    (2013-02-18 14:43)
    prymitywna reklama zniechecajaca do Mazdy,bo wprowadzajaca w blad,nierzetelna,
    czy samochody tej marki sa tez tak samo "nierzetelne" ?
  • ~Dr Pocisk
    (2013-02-16 19:52)
    @~tylko pytam
    Używane CX-5 w wersji SkyGO ze skrzynią manualną po 4 latach eksploatacji i przejechaniu ok. 60 tys. kilometrów MA zachować aż 52,5 proc. ceny zapłaconej w salonie Mazdy.
    Teraz już jaśniej trochę?
  • ~użytkownik cx5
    (2013-02-21 07:37)
    Parafrazując Autora po czterech latach dostaniesz worek pieniędzy i będziesz mógł sobie kupić sobie nową mazdę w 2018 r. dalej z językiem duński, szwedzkim i maoryskim oczywiście bez języka polskiego. Oczywiście jeszcze można się szczycić odchudzeniem samochodu o 200 kg i jednocześnie zrobić bak 50 litrów w samochodzie który pali średnio 8,5 litra czym zyskuje się jakieś 40 kg, co po paru miesiącach użytkowania uważam za plus bo pani Ania na stacji benzynowej powoli staje się bliższą osobą .
  • ~tylko pytam
    (2013-02-16 13:25)
    Może mi jakiś redaktor podpowiedzieć gdzie kupić czteroletni model Mazdy CX 5 , skoro samochód ten trafił do salonów w roku 2012 , hy ?
  • ~naiwny
    (2013-02-16 19:37)
    A świstak zawijał w sreberka !!!.
  • ~hehehhe
    (2013-02-16 18:24)
    Zgadzam się! Mam pięciolatke;P
  • ~IQ wieksze niz kartofla
    (2013-02-16 14:28)
    spokojnie to tylko...
  • ~fred
    (2013-02-18 21:46)
    Bo Panowie tak policzyli na przyszłość, że tak będzie wg jakiś tam procedur, itp. Czyli czyste dane sufitowe, a nie realne. Nie przeczę, że auto ciekawe, dobrze oceniane w mediach. Najpierw niech zyska uznanie klientów tak jak tańszy Sportage, ix35 lub porównywalny klasą Tiguan, Rav4, CR-V.
  • ~Kertoip
    (2013-06-15 12:25)
    A to ciekawe ,szacowany koszt odsprzedaży w/g eurotaxu jest wręcz inny ,mazda CX5 najwięcej straci na wartości w stosunku do innych aut typu SUV tj, Hondy ,VW ,a nawet Subaru.
  • ~~~~~~~~~
    (2013-06-20 17:35)
    @ ~tylko pytam

    W powiedzmy dowolnym komisie za jakieś 3 lata.