• ~Przycisk Wcisly
    (2013-02-07 18:32)
    >>Lubią przycisnąć i nie płacić

    Ja tez przyciskam i nie place bo czemu mialbym placic Zonie...
  • ~zenek
    (2013-02-13 21:39)
    kupa ***** bez odrobiny przyzwoitosci. immunitet jest by nie podkladac swin politycznych , a nie eby robic z siebie smiecia, ktory stanowi prawo, ma je tworzyc, dawac przykład, a pokazuje ze kosztem nie mowie honoru, bo ludzie z honorem tak nie postepuja, ale odrobiny przyzwoitosci - pokazuja ze wzniejsze jest koryto i pazernosc. dla głupich paruset zł robic z siebie ***** ? jak wy te swoje mordy tolerujecie w lustrach ? załosne pajace
  • ~Fruzia
    (2014-03-27 18:06)
    ~bezpartyjny2013-02-18 17:27
    Tak zachowuje się tylko BYDŁO

    Nie buraku, tak się zachowuje polskie chłopstwo jeżeli wie, że jest bezkarne...Kilku próbowało w Niemczech i na razie jest z Polaczkami spokój...Tja, chamstwo musi być trzymane krótko za mordę i od czasu do czasu dostać po du...e batem...
  • ~Stanley
    (2013-06-12 04:31)
    Ci ludzie mentalnie nie dorosli do sprawowania tej funkcji.To zwykle tzw buractwo,brak ambicji i bezczelnosc.W USA,gdzie poza sedziami sadowymi nikt nie posiada zadnych imunitetow taka postawa polskich parlamentarzystow jest w ogole nie zrozumiala.Sedzia sadu,obojetnie jakiego szczebla,w wypadku naruszenia przepisow ruchu drogowego kontrolujacemu go policjantowi nawet slowem by nie wsponial kim jest,przeprosilby za dokonane wykroczenie i zaplacil by bez przeciwu mandat,obawiajac sie jedynie czy aby,to zdarzenie nie dostanie sie do prasy bo moglo by sie to stac poczatkiem konca jego kariery.
  • ~jaś
    (2013-06-11 15:24)
    Ziobro to ten co został zatrzymany za wejście na molo bez biletu??
  • ~wyznawc krk
    (2013-05-30 11:58)
    TE ZAKAZANE *****, ŚMIEJĄ SIĘ W ŻYWE OCZY, ZAMIAST BYĆ PRZYKŁADEM, WRĘCZ WZOREM DO NAŚLADOWANIA. WSTYD I ŻENADA. KTO TYCH POŻAL SIĘ PSEUDO PARLAMENTARZYSTÓW WYBRAŁ, TO MY WIERZĄCY W ICH UCZCIWOŚĆ. JADĄ NA JASNĄ GÓRĘ SIĘ MODLIĆ, ŁAMIĄC PO DRODZE PRAWO DROGOWE. A POLICJA JEST BEZRADNA -PATRZ CASUS POLICJANTA CO ZATRZYMAŁ ZAMORDYSTĘ ABP MICHALIKA, TEN POLICJANT ZOSTAŁ WYKOŃCZONY PSYCHICZNIE I FIZYCZNIE PRZEZ "DOBRODZIEJA" W CZERWONEJ SUKIENCE- GDZIE TU MIŁOSIERDZIE???
    ZA TRZY WYKROCZENIA ZABRAĆ IMMUNITET I DO ROBOTY WYSŁAĆ , JEŻELI COŚ POTRAFIĄ SENSOWNEGO ROBIĆ - RACHUNEK BĘDZIE.PRZY URNIE
  • ~Kris
    (2013-04-24 21:44)
    zamiast radaru zainstalować karabin maszynowy i wtedy wszyscy będą według prawa równi
  • ~Benek@wp.pl
    (2013-03-19 21:12)
    Były gangster bawi się w politykę
  • ~krys
    (2013-03-14 17:38)
    Jak to się ma ---do uczciwości,--do przestrzegania obowiązującego prawa?.To demokracja dla wybranych?
  • ~cyklista
    (2013-03-12 13:39)
    Głupota od zawsze była FOTOGENICZNA! I taką pozostanie :(