• ~Igor
    (2013-01-19 16:10)
    Sprawa jest prosta do rozwiązania.Wziąść się ostro za tych co handlują używanymi cześciami. Na wszystko niech pokazują jakiś dowód zakupu.
  • ~cecde
    (2013-01-22 11:00)
    rudolfie , jakim świrem trzeba być zeby wszedzie pchac politykę?
  • ~taka prawda
    (2013-09-02 17:40)
    Czyli Volkswageny maja najsłabsze zabezpieczenia.
    Jak ukradną i właściciel dostanie odszkodowanie z Auto-Casco ,
    to znów kupi Felerwagena.
    I interes się kręci.
  • ~WŁAŚCICIEL
    (2013-06-06 07:50)
    W NOCY 05.06.2013 W DAWIDACH BANKOWYCH -WARSZAWA NA OSIEDLU UKRADLI MI Z POD GARAZU HONDĘ ACCORD KOMBI 2.4 Z 2006 ROKU ! W KOLORZE NIEBIESKI METALIK SAMOCHÓD KUPIONY 3 MIESIACE TEMU OD HANDLARZA KTÓRY SPROWADZA Z NIEMIEC !
  • ~blontynka
    (2013-02-05 10:31)
    Zapytać pseudo.''Meinfarta'' poda szczegóły
  • ~KERAM-to ja
    (2013-01-27 19:59)
    Ciekawe jak PZU współpracuje z złodziejami???!!! W Gdańsku to chyba do dzisiejszego dnia!!! Podają dane który samochód nie ma AC i w ciągu 24 godz. takie auto znika!!! Chwała za dobra współprace PZU i złodzieji!!!
  • ~do P. Mirka
    (2013-01-25 22:11)
    ~Mirek2013-01-19 07:29

    "Panie Nowak, tak ochoczo chcesz pan karać kierowców, a może coś dla nich zrobić i zbudować system kontroli i rozpoznawania skradzionych samochodów przez ta pana "inteligentne" radary"
    Dla P. Nowaka to za trudne, bo złodzieje jego zarządzenia mają ..., a policja pewnie musi angażować się przede wszystkim w egzekwowanie mandatów.
  • ~rafik
    (2013-01-23 22:15)
    Mam A4z 2006 roku i jakoś nie dotykał nikt tego auta od 5 lat.
    Raz zostawiłem klucze z w samochodzie ,bo zapomniałem i dalej stało.
    Złodziej samochodów w Kielcach nie ma,albo siedza za kratkami
  • ~baltazar
    (2013-01-23 21:33)
    No jasne najprościej napisać że króluje VW, tylko że jak przeliczymy ilość skradzionych samochodów przez ilość zarejestrowanych, to wychodzi że Passat jest na 6 miejscu a Golf na 7
  • ~plusik36
    (2013-01-23 16:38)
    Ale się zdziwiłem normalnie od kiedy sięgnę pamięcią to pojazdy niemieckie były zawsze na czele rankingu. Pomijam czasy komuny bo wtedy były tylko fiaty gdyż z niemieckich pojazdów to były do dyspozycji wartburgi. Tak że jeszcze nie mogę ochłonąć kolejny rok kiedy miały wygrać inne marki. Jednak nasi złodzieje są nieprzewidywalni ( chyba dla policji i autora tego sensacyjnego artykułu)