• ~pamela
    (2013-01-11 07:56)
    Polska to jednak jest bardzo chory i bardzo głupi kraj. Po co komu ta wymiana prawa jady? Przed kim te zabezpieczenia? Czy to bank? Masz prawo jazdy jedziesz. Zatrzyma cię policja to i tak sprawdzają czy masz uprawnienia do kierowania! Pytam więc, po co to wymiana tego prawa jazdy? Paszporty też wymieniają. Mam już 3 wzór paszportu. Jeździłem na stary nic się nie działo, tylko na granicach się śmieją! Ja mam inny wzór, żona inny a syn z córką jeszcze inny. I tak patrzą celnicy na granicy, wołają się wzajemnie i śmieją się z głupiej Polski i z Polaków….. Ja bardzo wierzę w to, że gdybyśmy w Polsce mieli ruch na drogach lewo-stronny tak jak w Anglii to głupi Polacy pod pretekstem unii europejskiej przerobiliby to wszystko, tylko nie wiem po co ? Pytanie kiedy następna wymiana i kiedy następny dokument do wymiany za miliony złotych, w czasie kiedy innych milion rzeczy w głupiej Polsce leży na łopatkach i kwiczy !!! Brawo POstkomuna, zajmujcie się dalej niepotrzebnymi sprawami, powodując ogólne wrażenie że coś się robi a wychodzi z tego „Modlin” lub stadion narodowy. Amen.
  • ~szofer
    (2013-01-11 09:05)
    Następny sposób na wyrwanie kasy od narodu
  • ~ciek kawy
    (2013-01-16 11:16)
    A jak się to ma do konstytucyjnej gwarancji nabytych praw ?
  • ~wwwjakiznaktwoj.pl
    (2013-01-16 09:54)
    Z Orłem Białym na dokumentach decydentom już nie po drodze?
  • ~sp
    (2013-12-12 16:38)
    Znowu chcą kasy.
  • ~Joseph
    (2013-01-16 11:47)
    Kandydaci na kierowców niedlugo będa przechodzić testy jakby mieli pilotowac F-35 a nie uzywac samochodu do dojazdu do pracy, wszystkim się miesza w glowach.
  • ~tadek
    (2013-01-23 08:57)
    Dlaczego tylko POLska tak komplikuje zycie swoich obywateli?? Zawsze ma wykrzywiona logike i tak w ogole...?!!
  • ~TE SAME JAJA CO Z WYMIANA PASZPORTOW. CO DWA LATA
    (2013-01-13 10:38)
    PRAWO JAZDY MOZNA ZROBIC W KAZDYM KRAJU UNII EUROPEJSKIEJ I BEDZIE WAZNE W POLSCE ZGODNIE Z TRAKTATEM LIZBONSKIM. ZLODZIEJOM ZOSTANIE PUSTE KORYTO.
  • ~elf
    (2013-01-14 12:14)
    Tylko dlaczego dane adresowe są nadal na dokumencie? Czyżby za rok lub dwa przewiduje się produkcję nowego dokumentu?
  • ~śląskie
    (2013-01-16 00:30)
    I tak już ta Polska wyludniona,. Przecież mlodzieży prawie nie ma w kraju. W Polsce zostaly same tumany. -senior.