• ~Marek
    (2013-01-05 18:30)
    A w Stolicy bilet normalny 4,40 zł na jedną linię. Zapraszamy po mercedesy ;-)
  • ~Ambasada Prusakow
    (2013-01-05 20:44)
    Poszla w slady najslynniejszego Pralata w Europie z Gdanska, zananego milosnika Mercredesow ( do zadnego innego badziewia by nie wsiadl bo to ponizej Honoru Polaka-Pralata), ktory tez byl milosnikiem, fanem i wielbicielem tej marki a za swego zycia nieskutecznie lobbowal u dziennikarzy skandynawskich za przyznaniem Mu pokojowej Nagrody Nobla za zaslugi dla Solidarnosci a zlosliwi twierdza , ze i dla SB tez.
  • ~x
    (2013-01-05 18:05)
    DO Homofob--- NIE KAŻDEMU PSU BUREK !!!...najpierw sprawdź o kogo chodzi ,a potem pisz paszkwile...
  • ~biedni POdebile głosują na POtuska
    (2013-01-05 18:56)
    To jest POlsza własnie.Standardy POliberałów.Nic nie produkujacy biznesmeni,którzy żyją z POśrednictwa w handlu Polskim majatkiem,koncesjonariusze PObierajacy haracze na autostradach.Byli prezydenci komuszy,którzy jako doradcy zatrudnieni u takich biznesmenów za 50 tys miesięcznie.Gwiazdki,które PO wyjeżdzie do normalnych krajów nic nie znaczą,.Po powrocie opowiadają bajki jak to zawojowały świat,ale wracają bo tam musiały by zmywać gary albo stać pod latarnią .A tu pławią się w luksusach.Oczywiście i tam są takie gwiazdy ale tam normalne rządy doprowadzają gospodarkę do takiego stanu,że normalny szary człowiek pracując,zarabia że stać go na dostatnie życie,bezstresowe utrzymanie rodziny ,urlop w ciepłych krajach itd.W tuskolandzie tylko kacyk,jego świta i POpierajacy go celebryci pasożytujący kosztem milionów niewolników bawią się na światowym poziomie .narzekając jeszcze,że należy im sie wiecej.
  • ~showbusiness
    (2013-01-06 11:41)
    Dostała do pojeżdżenia, bo reklamuje. Ludzie, jacy wy jesteście naiwni...
  • ~Obserwator.
    (2013-01-06 11:09)
    Aniu, na Twoim miejscu kupiłbym samochód o połowę tańszy, a pozostałe pieniążki
    przeznaczył na biednych, chociaż nie wątpię, że masz dobre serce i to czynisz.
  • ~mesjasz
    (2013-01-06 10:27)
    gó..ny samochód skoro jakieś durne muchy przyciąga
  • ~@WC bez pisuaru
    (2013-01-06 07:50)
    To gdzie chodzisz ? Za stodole niePOdmyty POtworze???

    'cios cie boli'??? TRAGEDIA NIEKUMATEGO!
  • ~kuna
    (2013-01-05 22:19)
    Czy oplaca sie w dzisiejszym swiecie pracowac? Z pewnoscia nie. Jedyne co sie oplaca, to wystepowac w reklamach i swiecic cyckami i gola d...pa przed kamera. Co by bylo, gdyby wszystkie kobiety doszly do tego wniosku?
  • ~WC bez PISuaru
    (2013-01-05 22:07)
    Piękny wóz i piękna właścicielka.
    PISorków i moherów cioś boli ... ?