• ~Jeremiasz
    (2013-01-05 13:49)
    Osiolek jednak byl i jest lepszy !.Na czym wjezdzal do Jerozolimy Syn Bozy.
  • ~kilo kitu!
    (2013-01-05 14:39)
    A dlaczego nie pokarzą zdjęć jak mercedes woził Hitlera???
  • ~Abreit macht frei
    (2013-01-05 14:37)
    Niemiecka gazeta, niemieckie reklamy, niemiecki premier...
  • ~chrześcijanka
    (2013-01-06 09:50)
    Dzis w nocy robiłam loda z PO- łykiem belzebubowi .
  • ~Esteta
    (2013-01-06 10:16)
    "Klimatyzacja do jednego z tych mercedesów kosztowała tyle co nowy VW garbus."

    Bo najważniejsze to pokora i skromność - bez nich prędzej wielbłąd przejdzie przez Ucho Igielne...

    AMEN!
  • ~Esteta
    (2013-01-06 10:27)
    N O u mnie z rana była grana
    m
    i
    n
    e
    t
    a
  • ~wiele bny
    (2013-01-06 11:19)
    1,6 mln km ile zniszczył powietrza ile trupów dzieki temu ze nie ma powietrza kler to mordercy niszcza powietrze ziemie morza l zwierzeta palili na stosie mordy wy moje klerowskie
  • ~wio car
    (2013-01-06 11:22)
    kler roznosi gnojówke para naukowa mordy zakazane szmaty czarne hieny cmentarne nie ma bezrobocia młodziezy uczcie sie na kler oni robia ser do zsrr
  • ~chrześcijanka
    (2013-01-06 09:03)
    "A dlaczego nie pokarzą zdjęć jak mercedes woził Hitlera???"

    Albo jak papież błogosławił hitlerowców!
  • ~tylko pytam
    (2013-01-06 12:08)
    @wio cary aka wiele bny

    ZNOW GOOOOWNO ROZNOSISZ PO FORUM???
  • ~dodom
    (2013-01-06 14:29)
    Polecam Polsce/RP go wykupic i ustawic w "Sanktuarium" na Jasnej Gorze obok tego malowidla,matki boskiej czestochowskiej!! Bedzie to bezposredni kontakt z bozkiem diablem do ktorego sie modli cala ta masa zaklamanich i oklamanich bowiem JEZUS mowil i nauczal ; .."modlcie sie tak,Ojcze nasz,ktorys jest w Niebie,niech sie swieci IMIE twoje" (a Jehowa to Jego imie) a wiec jak to jest? Ja mam racje czy wszyscy ci ktorzy was oszukuja?!! Poczytaj samemu Biblie,nie boli!
  • ~Wojtek
    (2013-01-07 10:18)
    @~dodom
    Czytam Biblię i imienia Jehowa nie znalazłem tam ani razu. Jedyne imię Boga jakie tam znalazłem to Jahwe. Więc wychodzi na to, że kłamiesz.
    @~chrześcijanka
    "Albo jak papież błogosławił hitlerowców!" Może jakaś data tego zdarzenia. Z jakiej to okazji było. Bo bez tego twoje zdanie jest tylko śmiesznym wymysłem.
  • ~kasa
    (2014-04-25 20:32)
    Hej, buszując po necie wpadłem na strone na której można zlokalizować miejsce w którym jest telefon
    url.ie/qo8x wystarczy aby poszukiwany telefon był włączony. Sam sprawdziłem i działa :)

Może zainteresować Cię też: