• ~Ela
    (2012-12-20 19:26)
    Ale stylistyka odjechana, wow!
  • ~Żerań
    (2012-12-20 16:38)
    JAREK WRACAJ bo ryzy łajdak z platfusami odstrasza inwestorów !!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2012-12-20 14:42)
    PIS matoly zebyscie sie zesssssrali to i tak prezes nadaje sie tylko do Tworek , i za 3 lata jesli bedzie zyl to bedzie komletnym swirem.
    To trup polityczny...! )))
    A reszta eunuchow z PIS to cwiercinteligenci..! )))
    TO SE NE VRATI.!

    Dla PiS i Prezesa to porazajaca wiadomosc.
    Ceny gazu spadaja, to pewnie Tusk mu robi na zlosc.
    Ceny elektrycznosci tez spadna, a to juz bedzie zamach na Prezesa i jego elektorat.
  • ~Geniek ze Spawalni
    (2012-12-20 20:38)
    Wiesio, a gdzie ty widziałeś kogoś z PiS po technikum samochodowym ??? jak byś takowego znalazł to graniczyłoby z cudem astronomicznym !!! Solidaruchy z FSO poszły na wcześniejsze wypasione emerytury i roboli mają w d... !!! Ciekawe jak to załatwili ??
  • ~jan
    (2012-12-20 20:08)
    Prawda jest taka że Polska wzięła zaślubiny z fiatem ,te zbyt awaryjna auta mają powodzenie w warsztatach dzięki temu jest praca.
  • ~bodzio
    (2012-12-20 18:49)
    nie chcieli dac w lape , poszli tam gdzie sie lapowek nie daje .
  • ~strażnik gaju
    (2012-12-20 18:08)
    w kraju posła Grupińskiego i posła Niesiołowskiego podejmowanie jakichkolwiek przedsięwzięć gospodarczych jest obarczone tak wielkich ryzykiem łapówkarskim, kumoterskim i nepotyzmem - że po prostu uznali że nie warto
  • ~blues
    (2012-12-20 17:13)
    Już przymierzałem się do nowego infiniti, już oczyma duszy pędziłem nim po naszych autostradach, a tu masz,,, Trybunał Konstytucyjny uznał to, co uznał i nie dostanę wyrównania emerytury. Na auto już nie wystarczy, nie zasilę budżetu mandatami, chociaż przestałem dokładać się do niego rezygnując z alkoholu i paląc importowane papierosy bez odstraszających napisów, w których grożą mi śmiercią i kalectwem,,, Takie czasy.
  • ~PETAJNIK
    (2012-12-20 16:53)
    CZY JACEK ROSTOWSKI, KTORY POWIEDZIAL "NIE" PRZESZEDL DO PIS.
    BO TU GROMY SPADAJA NA PIS A NIE NA PO.
  • ~Dawid
    (2012-12-20 16:39)
    Warcholskie związki zawodowe Solidarność - o to przyczyna "sukcesów" w przyciąganiu inwestorów. Potacherowskie związki zawodowe w W. Brytanii skorzystały.