• ~autosmak
    (2012-12-19 15:05)
    kolejna czeska lipa
  • ~antykapelusznik
    (2012-12-19 20:21)
    POlski Skodovnik w kapeluszu to wielkie zagrożenie dla wszystkich innych uczestników ruchu !!
  • ~baca
    (2012-12-30 21:06)
    Pokazcie madrale na co Was stac chyba tylko na glupia krytyke to napewno nieroby.
  • ~fredzio
    (2012-12-30 21:10)
    Dla Was to tylko maly fiat pasuje do Was jak ulal.
  • ~BYŁY PATRIOTA
    (2012-12-25 23:27)
    NIE MA TO JAK POLSKIE SAMOCHODY
  • ~AUTOCRUZ
    (2012-12-25 10:16)
    ILE Z WAS OSÓB TU PISZĄCYCH STAĆ NA NOWE AUTO? RACZEJ JEDNEGO Z WSZYSTKICH I TO NA RATY SPŁACACIE KREDYTY ZA MIESZKANIA I KRYTYKUJECIE BARDZO DOBRY SAMOCHÓD NA KTÓREGO WAS NIE STAĆ! OPEL VECTRA KTÓRY WYGLĄDA NA ZEWNĄTRZ PIĘKNIE W ŚRODKU NIE MA ŻADNYCH REWELACJI TWARDE ZAWIESZENIE NIE SPEŁNIAJACE DOBREJ FUNKCJI W POLSCE ZERO KOMFORTU ŻEBY SIĘ ZNAĆ TRZEBA JĘŹDZIĆ TYMI AUTAMI A WY TYLKO OGLĄDACIE OBRAZKI NA ALLEGRO I DUŻO MARZYCIE..
  • ~real,-
    (2012-12-23 16:55)
    VW buduje i naśladuje volvo - skoda to znaczek a polacy to niewolnicy tyrający w fabryce
  • ~grejg
    (2012-12-21 13:53)
    fajny wozik... ciekawe kiedy Polacy w końcu skonstruują i zaczną produkować jakiś ciekawy samochód...
    A wszystkich zazdrośników, co skodzinę tak wyśmiewają, pytam - możecie (możemy my - Polacy) się pochwalić czymś podobnym?
    Jeżdżę golfem i jest to taki sam szajs jak inne samochody w podobnej cenie. Co kto kupuje to kwestia gustu.
    Na porządny wóz (a na taki trzeba wydać min. 150 tys) mnie, jak i wielu innych, nie stać. I nie jest to powód do obrażania innych...
    PS - podobno najbardziej krytykują zazdrośnicy...
  • ~re
    (2012-12-21 09:04)
    Za samą markę nie kupił bym tego samochodu. Żaden z modeli skody nie jest ani ładny ani porywający, nie wiem czym się ludzie w POLSCE tak zachwycają?. Zawsze się zastanawiałem jaki trzeba mieć brak gustu żeby kupić skodę?, ale tłumaczę sobie że są to Ci nabywcy którzy poprzesiadali się niedawno z polonezów i ruskich ład 2107.
  • ~Marek
    (2012-12-21 09:06)
    Skoda było kupić, skoda jeździć, skoda że kupiłem ;) hehe