• ~gosc
    (2012-12-11 14:15)
    A co ,dostal intratny stolek ,to im wolno.
  • ~na drzewo buraki
    (2012-12-11 19:26)
    I znów mamy kolejnego kacyka? Dlaczego mnie to nie dziwi? Niczego dobrego po peeselowskich arbuzach sie nie spodziewam, to też bolszewia.
  • ~hahahaha
    (2012-12-11 17:08)
    "Piechociński pędził 170 km/h. Wicepremier przyłapany" - oczywiscie za ten skandaliczny "wyczyn" winny jest PIS i Kaczynski
  • ~woźnica
    (2012-12-11 17:08)
    Jeszcze mało im
    Nie wyciągnięto wniosków z katastrofy taksówki KASA która rozbiła się z dowództwem.
    Nie wyciągnęli wniosków z katastrofy pod Smoleńskiem
    Teraz jakiś głupek myśli, że niebieskie światełko na dachu czyni go uprzywilejowanym , może tak ale tylko dla kolesi by nie dostać mandatu.
    W.g przepisów taki pojazd nie spełnia wymogów by być uprzywilejowanym i jeszcze powinien mieć światło czerwone jeżeli prowadzi kolumnę a tak ci z tyłu łamali wszystkie możliwe przepisy j jechali po śmierć.
    Po spotkaniu z TiR-em znowu będą biadolić i dadzą sobie wysokie odszkodowania a żadnych zasad nie przestrzegają.
  • ~CEPY !!!!
    (2012-12-11 17:08)
    ...TO I TAK JEST TYLKO === IDIOTA ...

    ALE JEGO KIEROWCA === ???... TO TYLKO DEBILA ...

    PARA IDIOTY I DEBILA === TO 2 TRUPY !!!
  • ~Emeryt
    (2012-12-11 17:26)
    warto przeczytać życiorys Piechocińskiego -i wszystko jasne
  • ~hanka
    (2012-12-11 17:36)
    Co za idiota. Widocznie prawo go nie obowiazuje.
    Jak moge tacy ludzie wogole istniec w polityce?
    Zupelny brak kultury osobistej. Wstyd--prymitywizm--tak jak dawne kacyki partyjne.
    Cos takiego dawniej widywalo sie w Rosji, ale chyba u nas prawo jeszcze obowiazuje.
  • ~Genitaliusz
    (2012-12-11 18:40)
    Płać mandat chamie.
  • ~WARIAT
    (2012-12-11 18:32)
    MAM NADZEJE ZE IDIOTA DALEKO TAK NIE DOJEDZIE
  • ~satyr
    (2012-12-11 18:04)
    "Z kopyta, kulig rwie,itd...).

    http://www.dailymotion.com/video/xbo9l7_skaldowie-z-kopyta-kulig-rwie-1968_music#.UMdm1uT8Ko8