• ~Jann
    (2012-12-08 07:38)
    Jestem kierowcą od 40 lat.Opony zimowe to mit producentów, jak obowiązkowe apteczki i gaśnice.Opony zimowe są skuteczne na dziewiczym świeżym śniegu. Na jezdni gdzie jest ubity śnieg i nie było piaskarek efekt opon zimowych i letnich jest ten sam. Spróbujcie na zimówkach podjechać po oblodzonym wzniesieniu. Gdybym był producentem obuwia też moje lobby zalecałyby zimowe podeszwy.
  • ~kierowca
    (2012-12-07 11:32)
    glupota!! O ile jezdze naokolo bloku,to jest ok.O ile stoje samochodem i silnik pracuje---to przestepstwo??? Kto tu jest chory?? Moje auto spelnia wymogi europejskie.
  • ~111
    (2012-12-13 13:57)
    ~Gość a Ciebie to chyba przez dupe rodzili...
  • ~123
    (2012-12-13 13:56)
    a co jezeli mam auto z turbo i turbotimer utrzymuje prace silnika po wyjeciu kluczykow, w zaleznosci od tego jak bardzo upalany byl samochod tępe ch...e?
  • ~warszawiak
    (2012-12-12 08:15)
    do 'Jann'
    Na początku (za kółkiem od 1992) jeździłem wiadomo dlaczego tylko na letnich. Potem od lat na zimówkach. Dwa sezony temu z lenistwa nie zmieniłem opon na zimówki, nie planowałem żadnych tras na narty. O ile sama jazda po mieście była jeszcze w miarę spokojna to parkowanie, manewry związane z ruszaniem np. właśnie na wzniesieniach, hamowanie itp. to była masakra, zero przyczepności do jakiej byłem przyzwyczajony w porównaniu z zimówkami. Więc nie pisz głupot skoro nie wiesz o czym mowa, na lodzie to żadna opona nie ma przyczepności. Kup raz nowe opony zimowe, sprawdź przez kilka sezonów w różnych warunkach a potem się wypowiedz.
  • ~pol anka
    (2012-12-12 00:49)
    zalecenia na zimowe warunki na drodze Audi s8 na zimówkach, kogut na dachu lub pod przednią szybą, min. przed nazwiskiem. I co jeszcze i kierowca prosto z boru
  • ~aaa