• ~andy
    (2012-12-05 16:30)
    nie podoba mi się
  • ~zoltek
    (2012-12-05 16:36)
    zaraz skosni go skopjuja
  • ~JJ
    (2012-12-05 17:06)
    Piekne auto. Jedyne do czego bym sie przyczepil, to szpetne dziury na kubki, umieszczone w niefunkcjonalnym miejscu.
  • ~a !
    (2012-12-05 17:53)
    - FIRMA Banditen Motor Wagen WPROWADZA, W NAJNOWSZYCH MODELACH NA POLSKI RYNEK - nowe ,bogatsze i bezpłatne wyposażenie standartowe swoich samochodów. Auta Banditen Motor Wagen na polski rynek będą dodatkowo wyposażone w : - komplet dresowy z białymi pasami bo bokach - elektryczna golarkę do golenia łysych pał, złoty łańcuszek na szyję lub bransoletkę ( do wyboru) a także, o ile kupujący auto Banditen Motor Wagen pochodzi ze wsi, to dodatkowo otrzyma - buty gumowe z wkładkami ze słomy lub siana (także do wyboru) oraz bezpłatną wejściówkę na najbliższą dyskotekę, ponadto dwie puszki piwa oraz darmowy kurs driftu po polnych drogach ! . W przypadku kolizji, firma Banditen Motor Wagen w ramach Assistance zapewnia bezpłatny przewóz karawanem.
  • ~abc
    (2012-12-05 18:12)
    Nie wyciekly te zdjecia, tylko chyrta reklama.
    Z boku wyglada jak Hundayi
  • ~OBIEKTYWNIE
    (2012-12-05 18:13)
    ANDY ZAPROJEKTOWAL LADNIEJSZE ? PISZESZ FACET BZDETY. ZAZDROSC CIE SCISKA
  • ~Olo
    (2012-12-05 21:18)
    Dlaczego Dziennik je publikuje jeżeli są nielegalne?
  • ~MilionyEuroLotto.pl
    (2012-12-05 22:30)
    jedynie światła fajne, ale i tak już oklepane. A, jeszcze miejsce na kubki ze skóry fajna sprawa. Ciekawe, czy jak wyleję kawę to będzie plama niezmywalna i trzeba będzie za czyszczenie płacić krocie
  • ~kamaro
    (2012-12-05 22:45)
    Zerżneli z audi A5 - czworka to odpowiednik A5, czyli cos pomiedzu seria 5 a 3 i line tez jakieś znajome :)
  • ~usa
    (2012-12-06 02:35)
    Mialem Audi 3L Quattro. Mam BMW 328i, tez 3L. NIGDY WIECEJ AUDI !!! Roznica olbrzymia. Osiagi, jakosc, wyglad, prowadzenie, ekonomia wszystko lepsze. Audi to VW i daleko mu do BMW.