• ~pawel
    (2012-12-05 13:41)
    trapez,mietek.
  • ~rybak
    (2012-12-05 05:27)
    A czy ktoś jeszcze pamięta polskie nazwy kolejnych wersji "merca" (bo "merol" przyszedł dużo później): skrzydlak, kaszalot, przejściówka, beczka, baleron?
  • ~mysle ze jestem
    (2012-12-05 07:58)
    Zamiast "rybakowac" powiem wprost. Bardzo chetnie kupilbym taka nowke jesliby to bylo mozliwe (bo ja nie potrafie cofnac sie w czasie...moze agent Tomek da rade!?).
    Uwazam ze wtedy to bylo AUTO,robione zeby przetrwac 2-3 dekady a tera' "Mercedes" to ladne cacko robione za powiedzmy 7-10 lat.
  • ~kierowca od 1966 r
    (2012-12-05 09:57)
    Mam W124 z 1995 r 250D z prawdziwym przebiegiem 140 tys km. Starczy mi do śmierci. Silniki nie do zajechania, jak dba się o blachę, to na lata. Ostatni prawdziwy Mercedes... Poprzednio miałem "przejściówką" po taksówce z Niemiec.
    Sprzedałem jeszcze taksówkarzowi a za kasę rozbudowałem dom...
  • ~olo
    (2012-12-05 12:22)
    Jak dla mnie najlepszym mercedesem był W 123 z silnikiem 300 D, trochę paliwożerny , ale miał odpowiednią moc do swojej masy i przy dobrym obchodzeniu się silnik dojeżdżał do 1 mln km. bez remontu.
  • ~szkoda ze glupota nie boli !!!!
    (2012-12-05 12:59)
    REZULTATEM "NIEZAJECHANYCH " DIESLI JEST DZISIAJ 11 RAZY WIECEJ ZACHOROWAN NA RAKA (STATYTSTYKI WHO ). SMIERDZACE I DYMIACE ROPNIAKI WYDZIELAJA CZASTECZKI KTORE PRZEZ UKLAD ODDECHOWY TRAFIAJA DO ORGANIZMU !!!
  • ~zywiol nie zna litosci
    (2012-12-05 13:03)
    DZIEKI SAMOCHODOM I Z POWODU WYCINANIA MILIONOW HEKTAROW LASOW MAMY DZISIAJ OCIEPLENIE KLIMATU I GWALTOWNE TOPNIENIE LODOWCOW !! REZULTATEM SA HURAGANY JAK SANDY? TAJFUN NA FILIPINACH, POWODZIE (ANGLIA WLOCHY) SUSZE JAK W USA I ARGENTYNIE. Z KAZDYM ROKIEM BEDZIE GORZEJ I ZNIKNIEMY W TEN SPOSOB !
  • ~lecz sie na glowe
    (2012-12-05 13:07)
    Do kierowca od 1966 - jestes przykladem zacofania i ciemnoty !!! Ty jezdzisz smierdzacym dieslem a inni umieraja na raka ! WIADOMO ZE IM STARSZY GRAT TYM WIECEJ ZANICZYSZCZA !!! CZYTALES OSTATNI KOMUNIKAT WHO O TYM ZE TWOJ SMIERDZACY DIESEL POWODUJE RAKA ???
  • ~Atoos
    (2012-12-05 13:44)
    Dziennik wypisuje glupoty, samochody osobowe z silnikiem Diesel byly produkowane przez Mercedesa juz przed II wijna swiatowa w latach 30 tych...
  • ~galazka