• ~spostrzegawczy
    (2012-12-03 18:05)
    Bardzo ładny samochód i jaka wspaniała pamiątka po starych czasach.
  • ~kociak
    (2012-12-04 19:11)
    Pewnie juz widzieliście, ale na tym filmiku Syrena wymiata.
    Rajd Barbórka 2012
    http://www.youtube.com/watch?v=NfkXj6DrZDY
  • ~ENTER
    (2012-12-10 21:18)
    Doceniam pracę włożoną w to " cudo"-plastikowe zresztą. Polazło się na skróty i wyszło to co zwykle. a sądziłem że zrobią to jak należy, ale sponsorem był producent gorzały .- ponoć. Może chłopaki za du... Zrehabilitujcie się i zróbcie ją normalnie. Z blachy. Podpowiem - KOŁO ANGIELSKIE !!!
  • ~czhtelnik
    (2012-12-08 18:48)
    Syrena sport byla. kiedyś bardzo obszernie buła opisywana w tygodniku Motor.Z informacji zamieszczonch w tym tygodniku wiadomo było,że jeden z egzemplarzy tego modelu trafił do Włoch gdzie wzbudzał bardzo duże zainteresowanie tamtejszych stylistow.Dyskusja na łamach tego pisma trwała przez kilka tygidni a zakonczona została .lakonicznym zapisem "syrena sport produkowan nie będzie.








































    Syrena sport była ale podobno tylko sporzadzono dwie sztuki,Wg tygodnika Motor jedna sztuka trafiła nawet do





    włoch
  • ~ivo
    (2012-12-14 12:45)
    ~ENTER: Głupi jesteś. Oryginalna Syrena Sport była również zrobiona z laminatu. Było to bardzo nowatorskie jak na ówczesne czasy
  • ~stary driver 800.tys.km.
    (2012-12-06 19:18)
    Mało się nie wzruszyłem.Miałem Syrenę 103, 104, BOSTO.
    W (chyba) 1963 na P.Warszawskiej robiony próby z zasilaniem 2-suwa z 103 wodorem.
    Produktem spalania jest para wodna.
    Więc może by tak...
    Byłoby bardzo ekologicznie, patriotycznie i po-litycznie...
  • ~cham
    (2012-12-06 18:18)
    To sylwetka "Triumph"-a i tyle. Bez nacjonalizmu i tesknoty za tym autkiem przeszlosci bo NIGDY z tego nie bedzie AUTO (bo to brzmi dumnie) ani nie bedzie produkowany serijnie.
  • ~pkp
    (2012-12-06 15:30)
    jak wstawicie rozsadny silnik + gaz to kupuje. No i cena max 15.000zl
  • ~abcd1234
    (2012-12-05 18:36)
    Pierwszy egzemplaz zrobiony. Teraz trzeba to powtorzyc w tysiacu sztuk i przejsc do nowych zmodyfikowanych wersji.
  • ~kolak patolik
    (2012-12-04 14:40)
    Jak na razie replika syreny sport najbliższa oryginałowi powstała pod Lublinem u Pana Mirosława Mazura (http://pl-pl.facebook.com/SyrenaSportReplikaMazur).
    Opisany w artykule samochód to nie replika, a atrapa. Przede wszystkim powstała na podwoziu innego samochodu z innym silnikiem.