• ~IP znane dla dziennika
    (2012-11-17 06:05)
    Panie Adamie, Piekny czlowieku essencjonelnego slowa, talentow wykorzystanych, uwazaj na ryzyko. A tak naprawde to posluchaj rady swojej Mamy/Taty. Badz madry. Nie ryzykuj . God Bless You. Adrenalina to nbie wszystko.
  • ~POskacz sobie Adaś
    (2012-11-13 19:41)
    Czy to jest ten facecik , który wie gdzie jest dobre miejsce na pochówek !!!
  • ~GÓRAL ZACHODNI
    (2012-12-11 22:08)
    ZASŁUŻYŁEŚ CHŁOPIE NA SZACUNEK.OLEJ TYCH "KLIKACZY "I SKOCZKÓW PO STRONACH"ZA CHWILĘ DOSTANĄ HEMOROIDÓW I DALEJ BĘDĄ P...IĆ .ONI TEŻ SKACZĄ ALE INACZEJ...KORZYSTAJ Z ŻYCIA I NIE PRZEJMUJ SIĘ...JESTEŚ M.inn DEKARZEM I TO JEST JEDNO Z WIELU TWOICH OSIĄGNIĘĆ W TWOIM ŻYCIU I NIE MUSISZ UDOWADNIAĆ SWOICH UMIEJĘTNOŚCI I BYĆ K...WA JAKIMŚ CELEBRYTĄ.ŻEBY NORMALNIE ŻYĆ NIE MUSISZ BYĆ BYĆ DR.MGR.INŻ.ZAWIŚĆ W NASZYM NARODZIE DOCENIŁO 'gestapo' W CZASIE 2 WOJNY,GDZIE POWIEDZIELI O POLAKACH JAKO NAJWIĘKSZYCH PODP...ALACZY W PODBITYCH KRAJACH.MOŻE TO W DNA...POZDRO...
  • ~jurka
    (2012-11-30 10:45)
    a zony nie ma nowej..
    moze zona ma nowego...
  • ~amik
    (2012-11-19 00:34)
    wyglada znacznie lepiej, niz jak skakal.
  • ~Polak
    (2012-11-18 20:46)
    Adamie byles POpularny,ale PO rozmowie z sekretariatu Komorowskiego,ze bedzie spotkanie z gajowym zaczoles tanczyc na rurze i to jest nauczka dla wszystkich kto POpiera tego analfabete!!!
  • ~Zdziś dziś
    (2012-11-18 16:27)
    ****** nie wytrzymam, zrezygnowałem z gazety i tvn24 i jeszcze kilku portali , bo juz nie mogłem patrzeć na te plotki i wygłupy dziennikarzy próbujących robić mi z mózgu wodę, sądziłem, że znalazłem wreszcie normalne miejsce, ale nie, znowy ten przygłup małysz i kilku idiotów brudnopisów próbujących robić z małysza-dekarza narodową krowę świętą, ręce mi opadają
  • ~Iron Beret
    (2012-11-15 11:19)
    No to Adaś, mam dla ciebie atrakcyjną propozycję. Lubisz sport, lubisz adrenalinę i lubisz nowe wyzwania, tak? Połącz swoje pasje i spróbuj skoków z pędzącego samochodu. Może być jedwabista zabawa. Dla nas też.
  • ~pr
    (2012-11-17 18:02)
    Tak, oplaciło się utyskiwanie na żałobę po tragedii smoleńskiej.
  • ~motek
    (2012-11-14 11:34)
    POskacz sobie Adaś >>>>> właśnie , to ten idiota :-)