• ~PajdaP
    (2012-10-17 23:44)
    Ja złodziejowi gazem po oczach dałem i patrzyłem jak pogotowie go kremem smarowało bo go piekła mo,.rda. Widok bezcenny i wystarczające zadośćuczynienie. Oczyiście w samochodzie mam radyjko PMR uruchamiane jak tylko ktoś próbuje wziąć autko.
  • ~rudy
    (2012-10-17 21:18)
    zlodzieje biora przyklad z RZADU oni KRADNA ile moga z ta roznica ze RZADOWYCH POlicja nie sciga oni sa POnad prawem
  • ~stat
    (2012-10-21 15:15)
    Nie do końca tak jest. Przy porównaniu ilość zarej. i ilość skradzionych to VW są na dalszych miejscach. To już inne statystyki przerabiały. Jak będzie zarej. 10szt. i zniknie 1szt. to dużo czy mało?
  • ~stat
    (2012-10-21 15:05)
    Statystycznie wychodzi nieco inaczej. Jeśli porówna się ilość zarejestrowanych do kradzionych to swego czasu wyszło, że VW są na dalszych pozycjach. To jest realniejsze. np. jak będzie zarej. 10 RR i ukradną 1szt. to dużo czy mało?
  • ~Milf
    (2012-10-19 13:45)
    Mamy się bać, to zlikwidować straż miejską żeby policja była operatywna i mobilna a nie jak teraz że pieniędzy brak itd. ciągle mamy się bać pytanie gdzie my żyjemy i jak mamy się bronić jeżeli państwo nie jest w stanie dać gwarancji obrony przed złodziejami.
  • ~czytam i wiem
    (2012-10-17 10:17)
    do Janusz

    Czytaj ze zrozumieniem - zmieniło się to, że kradną więcej golfów niż passatów, nie chcą już seata a wolą tourana, którego wcześniej nie ruszali właściwie. Jasne?
  • ~Janusz
    (2012-10-17 10:05)
    Przecież te same auta kradli w 2011 roku!!! Co się zmieniło? NIC!
  • ~Super Blondynka
    (2012-10-17 22:00)
    Powód jest prosty. Trudno ukraść po raz drugi to samo auto :-)
  • ~oki
    (2012-10-17 11:40)
    Tu nie potrzeba raportu policji wystarczy popatrzeć co przywożą ci "dilerzy-oszuści",bo każy przywieziny przez szmelcvagen potrzebuje kilkunastu częci zamiennych ;takich jak ,maska,chłodnica,reflektory,klima,poduszki,błotniki,szyby, zderzaki ato kupują za grosze od swych kumpli złodzieji samochodów no i kółko się zamyka,moge z dokladnościa do 99% okreslić jaki samochód zostanie skradziony ,patrząc na to jaki złom przywiezie ten niby"diler{" szkoda że policja nie szuka części ze skradzionych samochodów u tych właśnie pseudo dilerów
  • ~Wujek Dobra Rada
    (2012-10-17 14:57)
    Ze złapanym złodziejem samochodu powinno być to samo co z terrorystą. Pod skrzydło i kula w łeb.