• ~ala
    (2012-10-10 20:46)
    no trudno,żeby prezydent z premierem na hulajnodze jeździli.puknijcie się w makówę
  • ~wawiak
    (2012-10-12 02:56)
    To wstyd, żeby pani prezydent 2-milionowego miasta, stolicy 40-milionowego kraju w Europie, z budżetem kilka miliardów, jeździła Skodziną! To wstyd!!!
  • ~ron
    (2012-10-13 17:51)
    Nie lubie tuska bo to oszust najwiekszy ale premier nie moze jezdzic fiatem panda
  • ~parasolka
    (2012-10-11 20:28)
    Dla tej władzy najbardziej pasującym pojazdem jest taczka od gnoju.
  • ~cynik
    (2012-10-11 21:56)
    Nie mam nic przeciwko temu, żeby prezes NBP jeździł BMW. Tylko czemu jest zarejestrowany w Monachium?
  • ~osa
    (2012-10-11 21:58)
    silne? pierwsze słyszę,razej biedne.pensje głodowe ,śmieciowe umowy,złużba zdrowia upada,ja od 8 lat złamanego grosza do pensji to ma być ta siła?to okradanie podatników ktorzy pracują ciężko na wygody rządowcow,krew się gotuje,nic tylko wyjść na ulicę,a tu jeszcze tusk będzie mamil i obiecywał gruszki na wierzbie,chory kraj
  • ~dredd
    (2012-10-12 02:53)
    Na chodnikach leżą głodni ludzie, część już umarła, na ulicach nie ma samochodów, bo nikogo nie stać ani na auto, ani na paliwo, ludzie mieszkają pod mostem i w ziemiankach, chodzą ubrani w worki po cemencie, w sklepach i restauracjach pusto, tylko słudzy reżimu. Skąd nadaję? Z Wolski, opisywanej codziennie przez polskojęzyczne szmaty nieNasz dziennik i Gazetę antyPolską.
  • ~henio
    (2012-10-12 03:01)
    A czym wozi się Rydzol? Podobno Audicą za 250 tysięcy, biedak...
  • ~Bolo
    (2012-10-12 02:56)
    Fura Walcowej kosztuje mniej, niż niejaki Jarosław K. wydaje co miesiąc na ochronę!
  • ~vp
    (2012-10-11 08:43)
    No to dziennikarzyny wożmy naszych piechotą bo to przecież tak ładnie brzmi ,co za dupki stały się dziennikarzami . Przerażające i porażające tumaństwo i nieuctwo.