• ~Ech!
    (2012-10-04 13:41)
    piękny oldtimer ;)
  • ~laweta
    (2012-10-04 15:10)
    Do Polski by go ściągneli i od razy robi się około 180 tys ale km
  • ~Jules
    (2012-12-30 22:08)
    Volvo od zawsze było znane z długo-żywotności
  • ~kosmoss
    (2012-12-12 20:33)
    Jak przeczytałem tylko tytuł artykułu i jeszcze nie wiedziałem jakiej marki jest to auto , pomyślałem Volvo. Przewidywalna jest ta motoryzacja :)
  • ~stan.france
    (2012-11-13 16:33)
    Moja siedemnastka/cm/ wykonala przez 45 lat 148 mln ruchow posuwisto zwrotnych co daje 25.160.000 km.Pozostaje jeszcze okolo 15-tu lat co mam nadzieje,przy niezlej kondycji,pozwoli dorzucic mi jeszcze jakies 5 mln kilometrow.
  • ~Kiedyś dostał by Nowe Volvo.....
    (2012-10-05 10:52)
    Ale teraz Volvo jest własnością Chińczyków...Jak zresztą i Saab.

    Nieco ponad rok temu Chiny kupiły obie fabruki za jakies 2 mld $...I maja swoje Firmy Samochodowei to nie byle Jakie...

    A Co Kupiło POLACTWO (jak nazywa pewien znany Profesor)...

    POLACTWO za 4 mld $ Kupiło MOŻEJKI...i Żebrze o Montownie na FSO.

    Ba Polska da nawet upust podatkowy na 10 mld $ i zagwarantuje nędzarskie płace.
  • ~Wilkart
    (2012-10-04 22:27)
    Gdyby dzisiaj produkowano takie samochody, pozostałyby tylko małe fabryczki producentów samochodów dla snobów motoryzacji, szukających nowych modnych modeli. Duże koncerny motoryzacyjne nie miałyby prawa bytu, bo kto kupowałby nowy samochód gdyby stary był wdobrym stanie? Chyba żeby rozwalił samochód w kraksie samochodowej, albo potrzebował większego lub szybszego wozu!
  • ~Ja też mam Volvo
    (2012-10-04 22:18)
    P1800 to na pewno solidne auto. Ale ile w nim jeszcze oryginalnych części zostało, ciekawe...
  • ~sdfg
    (2012-10-04 20:21)
    Jeździłem takim w Finlandii,bardzo klaustrofobiczne wnętrze.
  • ~usak
    (2012-10-04 19:08)
    @Znawca wszystkiego
    Pamietam "Świętego" i jego bialy samochod marzenie! Chodzilem wtedy do podstawowki i musialem byc bardzo grzeczny, zeby rodzice pozwolili mi zostac przed telewizorem po Dzienniku Telewizyjnym.