• ~Ech!
    (2012-10-04 13:41)
    piękny oldtimer ;)
  • ~laweta
    (2012-10-04 15:10)
    Do Polski by go ściągneli i od razy robi się około 180 tys ale km
  • ~Jules
    (2012-12-30 22:08)
    Volvo od zawsze było znane z długo-żywotności
  • ~donald matoł
    (2012-10-04 16:49)
    mój passat w tdi 5 lat temu miał milion kilometrów, turasy w niemczech cofnęli do 300 tysięcy, polski handlarz na granicy do 200 tysięcy i teraz mam na liczniku 202 356 nalatane.
  • ~Sawf
    (2014-05-24 20:47)
    "Irv Gordon nie mówi jakie części uległy w ciągu tych lat wymianie czy naprawie"
    No i wszystko jasne, w dodatku "rekord" ustanowiony we tych wspaniałych Stanach Zjednoczonych gdzie wszystko jest takie najlepsze mimo iż to Szwedzkie auto.
  • ~kosmoss
    (2012-12-12 20:33)
    Jak przeczytałem tylko tytuł artykułu i jeszcze nie wiedziałem jakiej marki jest to auto , pomyślałem Volvo. Przewidywalna jest ta motoryzacja :)
  • ~Kiedyś dostał by Nowe Volvo.....
    (2012-10-05 10:52)
    Ale teraz Volvo jest własnością Chińczyków...Jak zresztą i Saab.

    Nieco ponad rok temu Chiny kupiły obie fabruki za jakies 2 mld $...I maja swoje Firmy Samochodowei to nie byle Jakie...

    A Co Kupiło POLACTWO (jak nazywa pewien znany Profesor)...

    POLACTWO za 4 mld $ Kupiło MOŻEJKI...i Żebrze o Montownie na FSO.

    Ba Polska da nawet upust podatkowy na 10 mld $ i zagwarantuje nędzarskie płace.
  • ~Wilkart
    (2012-10-04 22:27)
    Gdyby dzisiaj produkowano takie samochody, pozostałyby tylko małe fabryczki producentów samochodów dla snobów motoryzacji, szukających nowych modnych modeli. Duże koncerny motoryzacyjne nie miałyby prawa bytu, bo kto kupowałby nowy samochód gdyby stary był wdobrym stanie? Chyba żeby rozwalił samochód w kraksie samochodowej, albo potrzebował większego lub szybszego wozu!
  • ~Ja też mam Volvo
    (2012-10-04 22:18)
    P1800 to na pewno solidne auto. Ale ile w nim jeszcze oryginalnych części zostało, ciekawe...
  • ~sdfg
    (2012-10-04 20:21)
    Jeździłem takim w Finlandii,bardzo klaustrofobiczne wnętrze.