• ~wert
    (2014-05-28 14:23)
    Państwo które nie potrafi skutecznie zwalczać przestępstwa jest w fazie rozkładu.
  • ~bobo
    (2013-10-22 19:41)
    Co do tych co mowią ze w Polsce jest 99% katolików to wielka bzdura ,praktykujacych i wierzacych katolików jest około15%.a reszta 20% to przypadkowi ludzie ktorzy idą zaliczyc mszę świeta bo coby sasiad powiedział.i jak mi nie wierzycie to idzcie z ciekawosci w niedziele 27pazdziernika do koscioła tosie sami przekonacie poniewaz 20 pazdzernika było liczenie wiernych nz mszach świetych,inie piszcie bzdur ze katolicy kradna bo w Polsce nie ma przepisow karnych dla złodzieji,i innych przestepców tylko fikcyjne kary.
  • ~x.nalop
    (2013-11-12 15:42)
    ze w kurii kradną to jest całkowicie zrozumiałe, a gdzie się kuriewnym podziału anioły stróże?
  • ~Tadeusz
    (2013-10-28 10:06)
    Nic nie robić tylko jak złapią takiego kogoś co kradnie wrzucić do klatki lwom i niech przerobią na gnój i to wszystko. Jakie proste !
  • ~sami swoi
    (2013-10-16 20:20)
    Kradna lobuzy i kriminalisci wszystkich narodowosciach. Jak bylem w Sarajewie to chcieli ukrasc dziada 15-letniego Golfa III Gtd,przejechal ponad 200.000. Na nowe zamki dalem 400 PLN! Nie tylko Polak to zlodziej i tu nie widze zadnych nowych metod kradziezy. Trzeba miec ochrone w dodatkowych "wlacznikach" pradu albo paliwa/pompy ukrytych w okolicach h.recznego...
  • ~buc
    (2013-10-18 00:12)
    zlodziej kradnie a,adwokat jurz czeka z kalcio
  • ~ewa koby
    (2013-10-15 20:09)
    zlodzieje aut skasowali moja psychike absolutnie i wszystkie relacje rodzinne pamietam jako nastolatka jezdzilam autem i wszyscy faceci spluwali ja ciezko za ciezko zarobilam na to auto
  • ~Juro
    (2013-11-24 07:02)
    A kogo to wina jak nie naszego wymiaru sprawiedliwości i policji. A jakie śmieszne są wyroki za kradzież samochodów i paserstwo. Całe allegro jest zapchane kradzionymi częściami samochodowymi i nic sic się nie robi w tym temacie. A policja jak chce to znajdzie, tak jak znalazła pochowane w dziuplach samochody? Każdy wie że policja ma swoje żródła a złodzieje samochodów w większości, nadają policji, a ci co siedzieli wszyscy.
  • ~labro
    (2013-11-12 18:35)
    ~x.nalop2013-11-12 15:42
    Masz na mysli demony bo ich "anioly stroze"?
  • ~Statystyka
    (2013-11-04 07:20)
    World Top Ten Countries With Most Car Thefts Rates





    Country

    Car Theft Rate



    Switzerland

    962.80



    New Zealand

    818.01



    England & Wales

    752.95



    Sweden

    738.47



    Australia

    726.19



    Denmark

    604.18



    Scotland

    555.33



    Italy

    537.00



    Canada

    521.20



    Norway

    518.25