• ~Władek
    (2012-09-10 18:46)
    prezent czy zapłacił, a może łapówka?
  • ~zgryzliwy
    (2012-09-10 20:22)
    kapitalisci zawsze popierali czara mafie,czarna mafia zawsze tonowala wystapienia zbuntowanych owieczek,wtym ich zasluga
  • ~Konrad Wallenrod
    (2012-09-11 14:04)
    Konrad oglasza konkurs z nagroda 10000 dollarow dla pierwszego kto udowodni mu ze to co napiasal poprzednio jest klamstwem !.Czekam !.Biblia w reke i sypac z niej dowody w postaci rozdzialow i wierszy mowiacych co innego niezeli to co pisze raczej przepisuje z Biblii Konrad.
  • ~antyFETOR
    (2012-09-11 13:02)
    TE- konrad wallenrod!

    A ty sie 'przejedz' po kangurzycy i z pewnoscia bedzie ci lepiej!

    IDZ PRECZ SZATANIE Z WBUDOWANYM W DOOOOPE GPSem DO PIEKLA!! AMEN
  • ~@konrad wallenrod - pastor kangurow
    (2012-09-11 13:00)
    WON Z FORUM RUSKA GNID0 - FARYZEUSZU BIBLIJNY!

    Ty 'przyjaciol' to masz jedynie w Moskwie, bo i australijskie kangury cie dawno olaly!!

    DO MYSLENIA TO TOBIE DALEKO - SPIEPRZAJ DZIADU I NIE ZAMECZAJ NAS SWOJA GLUPOTA!!
  • ~Konrad Wallenrod
    (2012-09-11 06:50)
    Drodzy przyjaciele i wrogowie na forum,pierwsze to Konrad opiera sie na jedynym autorytecie Bozym, Biblii,spisanym slowie Bozym.Zbawienie mamy przez Syna Bozego Jezusa Chrystusa Nazarejczka, a nie za posrednictwem kosciolow,sekt itp.Gdzie w Biblii jest miejsce dla Matki Boskiej ?,rozanca,czyscica,konfesjonalu,osadu ludzi zmarlych przez sady ludzkie,w koncu gdzie i kto zwracal sie do sw.Piotra per ojciec swiety,no i na koniec chociazby jedno slowo o stolicy apostolskiej w Watykanie.Sekta Krk powstala dopiero w 312 roku.Masoneria i organizacja Opus dei to dwie zwalczajace sie siostry i to dluga historia do opowiadania.Papiestwo i caly ten kler ktory jest zaprzeczeniem tego co jest w Biblii nie ma nic z Boga Ojca Swietego.Sw.Piotr byl zonaty tak samo jak reszta apostolow,o czym mowi Biblia,a jacy powinni byc ludzie kosciola opisuje sw.Pawel w Pierwszym liscie do Tymoteusza rozdzial 3 i rozdzial 4 wiersz 1-3.Ksiezy w biblii nie ma !.Zacznijcie w koncu czytac i myslec -wstyd !.
  • ~~ Sebastian
    (2012-09-10 23:31)
    POKAZAŁA FIRMA francuska że idzie w 21 wiek do przodu żeby rozwijać się a nie zatrzymać w XVI wieku jak Watykan z papieżem i UZBROJONĄ W BROŃ !!! gwardię szwajcarską.
  • ~korczak
    (2012-09-10 20:35)
    Są tylko 2 pojazdy nazwane od imienia właściciela: Papamobile papieża i Batmobile batmana.
  • ~zgryzliwy
    (2012-09-10 20:12)
    kapitalisci zawsze popierali czarna mafie,czarna mafia zawsze tonowala wystapienia zbuntowanych owieczek w tym ich zasluga.
  • ~luk1407
    (2012-09-10 19:21)
    fragment orędzi Ostrzeżenie - spisek MASOŃSKICH grup przeciwko Kościołowi --- (...)Pierwsza tajemnica tkwi w fakcie SPISKOWANIA przeciwko Bogu i wszystkim Jego dziełom, przez masońskie grupy utworzone w średniowieczu. Ich lojalność należy do złego. On, SZATAN, jest ich bogiem i są dumni z oddawania mu hołdu poprzez CZARNE MSZE. Z kolei Stolica Apostolska znajduje się pod ostrym atakiem tej grupy od 1967 roku. Powoli ZINFILTROWALI Mój Kościół, nie tylko wewnątrz WATYKANU, ale też w dalszych szeregach, w każdym kraju. Ich zamierzone skażenie Mojego Kościoła spowodowało nikczemne potworności wyrządzone niewinnym OFIARĄ. Ich miłość do pieniędzy i władzy jest niczym w porównaniu z obrzydliwym oddaniem, jakie okazują królowi kłamstwa, samemu SZATANOWI. Jest on uwielbiany w grupach otwarcie i w tajemnicy. Kapłani i inni wyświęceni słudzy, w tym biskupi i kardynałowie, sami weszli w sojusz w pewnych kręgach z tą grupą. Nikczemne czyny, w których oni uczestniczą są zbyt poważne, by je wam ukazywać, wiedzcie jednak, że oni oferują złemu składanie ludzkich OFIAR w świątyniach powstałych dla Ofiary Najświętszej Eucharystii Mszy Świętej.Ta grupa, tak ostrożna, by ukryć swoje prawdziwe działania wobec tych prawdziwych i pobożnych kapłanów, pobożnych biskupów, pobożnych kardynałów i innych wyświęconych sług, popełnia ohydne czyny. Oni nienawidzą Boga z zaciekłością, która zszokowałaby was. Moce przyznane im przez szatana powodują, że ich NIKCZEMNOŚĆ, chciwość, żądza i dewiacje seksualne są pożądane przez ich zwolenników we wszystkich krajach. Witają się prywatnymi sygnałami przeznaczonymi dla okazywania sobie wzajemnej lojalności. Jedna rzecz jest pewna. Ich nikczemne czyny dobiegną końca i, o ile nie zwrócą się do Mnie podczas OSTRZEŻENIA, będą mieli pozostawione mało czasu, zanim zostaną wrzuceni do JEZIOR OGNIA, gdzie będą cierpieć straszliwe prześladowanie przez wieczność. Wykreowali i wzniecili APOSTAZJE, która istnieje na całym świecie. Osiągnęli to przez INFILTRACJE Mojego Kościoła. Wasz ukochany Jezus Baranek Boży