• ~seba
    (2012-09-10 20:09)
    ******** nie klikam!
  • ~KierownikAhmed
    (2012-09-09 19:41)
    Artykuł bezsensu- sugeruje jak by to była normalka odrzucenie mandatu.

    A poza tym stanąłem na 9 stronie, bo nie będę co dwa zdania, zmieniał na następną stronę...
  • ~słowianin
    (2012-11-07 20:22)
    ale żeby cierpieć na POmroczność jasną trzeba mieć tatusia Bolusia
  • ~sami swoji
    (2012-10-22 16:40)
    Zrobcie PORZADEK NA - DROGACH- - Ograniczenia STALE malowac na JEZDNI - PASACH RUCHU ?/ / W nocy- nie widac - w swiatlach- z naprzeciwka ograniczen znakow drogowych== DUZE OLSNIENIE SWIATEL - POWAZNIE ??/ Sygnalizacie swietlna- inteligentna -- dosatosowana do NASILENIA RUCHU- a nie 5- sekund - zielone ;; zolte 1- sekunde== to burdel drogowy;; A POLICJANCI - SZUKAJA - LATWEJ KASY - I DRANSTWO - TO WYKORZYSTUJA- A POWINNA- POLICJA- PILNOWAC- W PIERWSZEJ KOLEJNOSDCI- SYTUACJY - ZLEGO - STOSOWANIA - PRAWA = / WYKLADOWCA- KD R/
  • ~Waldi
    (2012-10-17 23:03)
    Nie radzę się sądzić z policją. Sprawdzone i ... kosztowne. Poza tym trafiasz u nich na czarną listę i dopiero zaczyna się polowanie.
  • ~Bolek
    (2012-10-17 22:59)
    Icek musi łatać budźet w kryzysie Już wkrótce za jazde na kolorze 1000 zł. i wiele innych podwyżek.
  • ~uczciwy
    (2012-10-05 20:36)
    Pouczają tylko swoich !!!
  • ~rybka
    (2012-10-05 19:23)
    Kudre Balanc-ale ty solilisz jak posikany pisiorek.Nie tylko mozna mieć wsparcie od PO,ale w Polsce juz nawet swiątobliwe istoty policjantów zwalniaja z roboty za zwrócenie uwagi co do przestrzegania kodeksu drogowego.Wszystko na zasadzie co wolno wojewodzie to nie tobie boroczku.
  • ~trix
    (2012-09-13 13:58)
    odkąd mam w komórce Yanosika nie zapłaciłem ani jednego mandatu, więc ten poradnik na szczęście nie dla mnie ;)
  • ~.
    (2012-09-12 09:17)
    No z kogos zdzierac trzeba,kraj sie wyludnia,te idiotki baby nie chca rodzic dzieci,a pozniej wychowywac i przepraszac ze zyja dając przy okazji zarabiac innym placac za wszystko wszelkie VATy sraty,nowe podstawy programowe itp.ktos musi placic do budzetu,na polu walki zostali tylko kierowcy,przy okazji moga to byc rowniez rodzice ,to zedrze sie dwa razy z jednych to dopiero sukces!