• ~dominicue
    (2012-08-13 11:00)
    Ciekawy artykuł.

    Z ubezpieczeniami jest tak, że trzeba szukać, szukać i jeszcze raz szukać...

    Co do części artykułu mówiącej o promocjach i zniżkach to najwięcej takich możliwości daję Liberty Direct właśnie:

    5% zniżki za zakup online
    5% zniżki za płatność kartą
    5% zniżki na kolejny pojazd

    50zł lub 100zł rabatu za kod promocyjny - 75369166

    Nie trzeba szukać ani kupować na żadnych portalach zakupów grupowych :-)
  • ~Kalkulator
    (2012-08-13 11:05)
    Magicy! Znajoma zajmująca się ubezpieczeniami wytłumaczyła mi na czym polegają te "atrakcyjne oferty". I zamiast 2000 można zapłacić 1000, tylko, że przy max. szkodzie na 10 000 odszkodowania dostaniesz 3 500. No jak to komuś wystarcza to niech płaci. Jak bym miał tyle dostać, to wolałbym nic nie płacić, bo to większa oszczędność.
  • ~trew
    (2012-08-13 11:24)
    Najtańsze ubezpieczenie OC jest na Poczcie Polskiej. Ubezpieczenie AC wykupują tylko biedacy którzy mają samochody w "krechę" lub przedsiębiorcy którzy mają auta w leasingu. Przy cenach napraw w Polsce nie ma sensu ubezpieczać samochodu w postaci polisy AC. Lepiej remontować za własne pieniądze zaoszczędzone na polisie AC. Osobnym problemem jest ubezpieczenie od kradzieży, drogie i chodliwe auto lepiej ubezpieczyć, zwłaszcza gdy jest parkowane pod blokiem. Ale generalnie zasada jest taka, nie masz własnego domu z garażem to nie kupuj drogiego samochodu ... NIE STAĆ CIĘ NA NIEGO.
  • ~traktorek
    (2012-08-18 09:41)
    1. Kup tandetę, będzie taniej.
    2. Nie jeźdź nigdzie, trzymaj auto na stałe w garażu,, będzie taniej.

    Fajne porady. Na takiej zasadzie to i ja mam radę: nie kupuj AC, będzie taniej.
  • ~ad
    (2012-08-16 00:32)
    przeczytalem 3 pierwsze punkty i odnosze wrazenie ze sa to rady dla ludzi ktorzy sprzedają ubezepieczenia zeby wlasnie na tanie AC kogos namowic a nie na korzysc kupujacego. Naprawiaj z zamiennikow... radze takiemu co sprzedaje niech sam to zrobi. Jesli atu jest nowym modelem to zamienniki pojawiaja sie na rynku dopiero 2 latach do tego czasu sa to drogie czesci w salonie...
  • ~Sebastian
    (2012-08-28 12:13)
    Porady niczym z podręcznika for dummies ;). Jeżeli mam auto, to sprawą oczywistą jest, że nim jeżdżę i może się któregoś dnia kraksa przydarzyć. Wiadomo też, że zanim się wybierze polisę, sprawdza się oferty, porównuje, liczy, która będzie korzystniejsza dla portfela. Zanim zdecydowałem się definitywnie na Hdi Asekuracja, przejrzałem wiele polis i ta wydała mi się najkorzystniejsza. Wyboru nie żałuję ;)
  • ~Anioł Stróż
    (2012-09-03 20:59)
  • ~sp