• ~Aqarella
    (2012-06-26 14:23)
    Jaki "Dziennik" taka sensacja.
  • ~Karol
    (2012-06-28 18:16)
    I to bez problemu czy to na nowe czy używkę. Zresztą 1-3 to prawie nówka, sam kupiłem 2 latka częściowo kredytowanego w getinie. Opłaca się bo kupno starego złomu jest nieopłacalne.
  • ~ja kupuje dwulatki
    (2012-07-10 21:05)
    Robię rocznie 50 tys km i po 2 albo 3 latach sprzedaje. ... I śmierdzący frajerzy biorą 5 latka z przebiegiem ponad 350 tys km. Oczywiście licznik jest modyfikowany pod frajera...
  • ~rob
    (2012-07-10 08:22)
    za 3-5 lat jak będą używane za 20-30 tysięcy to będa super okazje, może wymienią za Octavię combi, może to inna klasa, ale teraz beznynka w fsi, jest super, ale bez gazu, drogo...
  • ~Tom@sz
    (2012-07-09 19:52)
    Jak czytam komentarze, to odnoszę wrażenie, że wszyscy bezrobotni i inni nieudacznicy wylewają swoje żale na komentarzach do tego artykułu. "...Moja 20-letnia corolla...", "...niemiecki "szajs"..." ludzie skąd wyście się urwali? Mentalność potomków kołchoźników i innego plebsu, okraszona stertą zabobonów. Pijcie nadal piwo "najtańsze w biedronce" i plujcie na wszystko co poza zasięgiem łapy :)
  • ~rokoo
    (2012-07-09 15:31)
    P A D L I N A ! ! !
  • ~Rumcajs
    (2012-07-09 13:43)
    A cena pewnie taka, żeby trzeba ze 20 lat jeździć, żeby się odrobiło :P
  • ~Greebo
    (2012-06-29 13:55)
    W tym kurniku wszystkie teksty o autach są sponsorowane czy tylko mi się wydaje?
  • ~jarko
    (2012-06-27 12:36)
    bardzo ciekawe, mam nadzieje ze coraz to nowsze silniki beda oszczedniejsze, a przy tym nie straca na swojej werwie. Zastanawiam sie czy nie zmienic swojego auta ktore ma juz nascie lat, jest jakas szansa na kredytowanie auta ktore ma 1-3 lat ?
  • ~k66
    (2012-06-26 12:24)
    Informacja o zerowym przekazie ... no i co z tego ze na gaz? Miałem Fiata 125p na gaz i tez spalal 10 L/100 km a nie trabil;em o tym na lewo i prawo.