• ~libero
    (2012-06-05 17:45)
    dlaczeg ona ma orla w koronie? czy nie wie, ze oficjalne koszulki polskie sa lyse?
  • ~srncfiumehizee3
    (2012-06-05 15:13)
    kultowy... wy to znacie się na żartach
  • ~kf
    (2012-06-05 15:54)
    tak samo kultowy ja koko euro spoko...

    żal że polska nie ma współczesnej marki, którą mogłaby się pochwalić
  • ~prezes PIS
    (2012-06-06 07:05)
    Komuno wroc
  • ~konrad 84
    (2012-06-05 18:20)
    te alusy sa mizerne i za małe, proponuje BBS 21cali z 10czm rantem bedzie wtedy wygladało jak nalezy
  • ~Commanderrr
    (2012-06-05 18:45)
    Ehh. Syrenka syrenką, ale już za dużo tych starych symboli. Kokokoko euro spoko w wykonaniu babć, teraz stara syrena... Czemu nie jest to chociażby Leopard ? Mimo, że firma z Mielca była zasłoną dymną dla wałów i wyłudzania unijnej kasy, to jednak samo auto pięknym jest. Czemu nie promować produktu, który miałby szansę wejść na rynek samochodowy jako polskie auto. Skąd tyle głupoty w tym kraju ?
  • ~POL i ANKA
    (2012-06-05 22:43)
    Hiszpańscy dziennikarze sportowi, którzy odwiedzili Polskę na kilka dni przed startem Euro 2012, choć chwalą stan naszych stadionów, suchej nitki nie pozostawiają na ich otoczeniu. Najbardziej niepokoi ich zwłaszcza otoczenie wokół PGE Areny w Gdańsku, gdzie Hiszpanie zagrają z trzema drużynami. "Kibiców, którzy przyjdą obejrzeć 10 czerwca mecz Hiszpanii z Włochami, czeka w Gdańsku wstrząsający widok. Do stadionu prowadzi polna droga" - ostrzega hiszpański dziennik sportowy "Marca". Według gazety, również okolice pozostałych stadionów, na których będą się w Polsce rozgrywały mecze, są wciąż "bardzo ubogie" i bardziej przypominają niedokończone place budowy. "Dojazd do stadionu to wciąż polna droga, na której znajdują się jeszcze buldożery i dźwigi" - pisze "Marca", zaznaczając, że jeżeli w ciągu ostatnich dni dzielących nas do Euro 2012 organizatorom uda się skończyć dojazd do stadionu w miarę możliwym do przyjęcia stanie, wówczas będzie to prawdziwy cud. Zwłaszcza że nawet sami mieszkańcy w rozmowie z dziennikarzem gazety wyrażają olbrzymie powątpiewanie w tej kwestii, twierdząc, iż zapewnienia władz miejskich to raczej kolejne mrzonki.
  • ~Tomek72
    (2012-06-05 18:04)
    Rozumiem, że blachy Syrenki naciągnęli na BMW...

    Cóż - dobre i to, zapominacie, że za czasów "układu Warszawskiego" g..no nam było wolno...

    I Syrena - była BMW na miarę naszych możliwości.