• ~Bader
    (2012-06-01 22:00)
    wolę terkota
  • ~SGD
    (2012-06-01 17:56)
    5L NA SETKE TO DZISIAJ KAZDE AUTKO WYCIAGA. NIE WIDZE WIEC NIC CIEKAWEGO W TYM MOTORKU. GDYBY PALIL 3 L NA SETKE TO CO INNEGO.
  • ~olo
    (2012-09-26 13:08)
    z doświadczenia wiem że im mniejszy silnik tym tak naprawde więcej pali, może nie wprostproporcionalnie ale jednak.
    porównajmy 1,9 td z golfa do tego 1l diesla dihatsu :PP
  • ~pankracy
    (2012-07-31 17:15)
    poczytajcie na forum forda czy tak mało palą te silniki .he ...nie ma jak dobry disel .
  • ~emeryt
    (2012-06-03 17:02)
    Silnika Diesla nie można porównywac z silnikiem benzynowym,ponieważ,silnik,wysokoprężny jest po prosty sprawniejszy,ma inną charakterystykę-to silnik zimny,mniej enerigii która jest zawarta w jednostce paliwa ucieka przez chłodnicę
  • ~emeryt
    (2012-06-03 15:46)
    Silnik ten ma za dużo cylindrów,Fiat produkuje już silniki dwu cylindrowe podobne do tych z malucha już czas na silnik jednocylindrowy.-to będzie przełom.
  • ~lis
    (2012-06-01 21:16)
    JOGI jego mocodawca jest niejaki nowak ,wiesz ten od mediow i spektakularnych akcji jak prawybory ,raPort o euro a ,drogi i Pocjagj jezdza oszalamiajaco pretkosciom co godz jeden slopek mig ,a slopki sa wkopywane k 450 metrow ,ot i cala filozofia czym sie zajmuje wiesio13 ,to jest POrazajaca predkosc dla POLSKI i tak dlogo i wiesio bedzie seplenil
  • ~myślący
    (2012-06-01 23:07)
    Typowo polskie pytanie czy da się go zagazować i ile będzie wtedy spalał ?
  • ~aw
    (2012-06-01 20:26)
    dwucylindrowiec fiata twin air też miał palić mało.rzeczywistość jest inna.tak wysilony silnik może niestety byc awaryjny.vw 1,2 105 KM jest tego przykładem
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2012-06-01 19:47)
    PIS bydelko nawet tu falszuje posty...pseudo...Wiesio13 2012-06-01 16:01

    to wy hofman ? jak tam zona nadach na chorobowym ?