• ~xXacekilerxX
    (2012-05-25 12:52)
    A kto to jest ?
  • ~bogdan
    (2012-05-25 20:02)
    terz mi nowinka
  • ~OOO
    (2012-05-26 09:15)
    HISTORYCY PRL-u
    NIE CZYTAJ AŻ TAK DUŻO TYCH HISTORYCZNYCH KSIĄŻEK BO MASZ JAZDY HISTORYCZNE...
  • ~HISTORYCY PRL-u
    (2012-05-25 13:24)
    POLAK Z PO WSADZIL SILNIK Z RUSKIEGO ZILA DO AMERYKANSKIEGO CAMARO I ZBUDOWAL NOWY POLSKI SAMOCHOD. BLAZENADA TECHNOLOGICZNA RZADU POD WODZA HISTORYKOW PRL-u.
  • ~annastasia
    (2012-05-25 19:59)
    Uczcie się gamonie to będziecie wiedzieć, zanim cokolwiek napiszecie, to liźnijcie chociaż ciut wiedzy w temacie ignoranty pierońskie ...!~
    Jak podaje Marcin Blauth, założyciel firmy No Limit, w dziesiątym już sezonie startów zespołu Dunlop No Limit VTG, zespół kojarzony do tej pory z maszyną GMC Typhoon zastąpi ją Chevroletem Camaro SS, budowanym już od jesieni ubiegłego roku w warsztacie VTG, wg całkiem nowej konstrukcji, którą zaprezentowano 19 maja br. w Warszawie.

    Wg Niego to jedyny egzemplarz na świecie, który posiada napęd na obie osie. W miejscu seryjnego silnika umieszczono wyczynowy GM Small Block Les Youg o pojemności 6.3 litra z dwiema turbinami Holset, który generuje 1500 KM i 1650 Nm momentu obrotowego. Maszyna wyposażona jest w 3-biegową automatyczną skrzynię biegów TH400. Właściwą trakcję i prowadzenie zapewnia gwintowane zawieszenie 4Link. Kolektory wydechowe i ssące, intercoolery, wydechy i orurowanie dolotów, to dzieło firmy VTG. Komputer sterujący pracą silnika pochodzi z kolei od Autronika.
  • ~Szoferak
    (2012-05-25 20:07)
    A mnie w zupelnosci wystarczy moja stara poczciwa Impreza WRX!

    //\\
  • ~KKK
    (2012-05-25 22:00)
    Sluchajcie prostaki mozecie chlopakom z VTG jedynie co to te samochody umyc! Brawo VTG
  • ~do:~annastasia
    (2012-05-27 19:44)
    Stasiu ci podpowiedzial, a moze, ty Anno taka madra jestes? Watpie!
    Chyba jednak odPISalas!
  • ~modliszka
    (2012-05-28 21:41)
    Gdzie wsadzil ten silnik-ruskiemu???Jakoś mi wytrzęsło ekran i nie wiem co piszesz-historyku.Ale heca..A wogóle to chodzi o jakieś auto??
  • ~KRET
    (2012-06-10 20:05)
    SAMOCHOD OK ALE SILNIK TO LIPA STRASZNA