• ~mani56
    (2012-04-28 08:33)
    Mazda 323 BJ 1,3l.98r. Przebieg 200000km, mam go 5 lat, samochód do tej pory bezawaryjny.
  • ~specjalista
    (2012-04-30 13:26)
    Syrena TDi , bezawaryjny, gwarancja dozywotnia, Made in POland.
  • ~USA
    (2012-05-11 10:44)
    I po raz ostatni Cena Golfa R w Niemczech = 36 400 EURO! Ouch!!!
  • ~USA
    (2012-05-11 10:08)
    Patrze i oczom nie wierze. Audi Q5 drugie miejsce w klasie sredniej. W USA oceniona jakosc "znacznie gorsze niz srednia" . Audi A5 w EU numer 1 w USA ocena jakosci "srednia". Mini w EU numer jeden, w USA jakosc oceniona na "srednia" Zadne Europejskie auto nie zbliza sie jakoscia do Lexusa Accury Infinity na rynku USA. Moje dane sa z Consumer Report 2012 Mysle ze Niemcy strategicznie nie umieszczaja w badaniach marek z ktorymi nie maja szans konkuroewac.
  • ~USA
    (2012-05-11 10:36)
    Do Tolka z USA Dla przyklad cena BMW 328i w USA zaczyna sie od 36400$ w Polsce od 190 000 PLN a to jest 60 000 $. I jeszcze jedno . Nie ma VW Rabita w USA, masz wiadomosci z przed 10 lat Jest Golf R z cena zaczynajaca sie od 35 000$. (Car & Driver 2012) Nie siej zamentu sprawdz fakty zanim zaczniesz cos pisac.
  • ~voiceinthedesert
    (2012-05-04 12:39)
    Żeby mi Niemcy zapłacili za szkody, które mi spowodowali podczas Drugiej Wojny Światowej to i ja piłbym szampana. Niestety, do dziś nie dostałem od nich ani grosza. Komisja, która wypłaca te odszkodowania, twierdzi, że wyplaca tylko dorosłym, a ponieważ moich "dorosłych zabito w Oswiecimiu, będąc dzieckiem wtenczas, według prawa nie należy mi się odszkodowanie. Te prawa to chyba sam Hitler napisał, albo Goebbels!
  • ~StJ
    (2012-05-02 22:19)
    POlacy to rezerwuar taniej siły roboczej dla UNII Tutaj wolne kapitały zastosowane produkcyjnie przynoszą większe zyski!! POlska to kraj totalnej głuPOty!! Zaczęło się to od czasów Jana Kazimierza i trwa aż PO dzień dzisiejszy!!
  • ~tolek
    (2012-05-02 05:10)
    Z,,USa,, Wv golf ,,,lub Rabbit jak go tutaj nazywaja wersja sportowa oznaczona ,,RR, Cena to $ 37,588,,, Za taka cenne ta ja moge kupic Toyota Lexus,,Niemieckie auta sa sssstraszie drogie
  • ~Czajniczek
    (2012-05-01 14:25)
    Wystarczy wyprodukować auto które nie rozsypie się w ciągu miesiąca na polskich drogach, a w Niemczech będą się dziwić że polskie auto jeździ 20 lat bez awarii :P. Tyle że na ich drogach ;)
  • ~hh
    (2012-05-01 12:21)
    Nie zgadzam sie.W usa samochody niemieckie sa drozsze od amerykanskich.