• ~kermit
    (2012-04-23 18:02)
    Dokładnie aż szkoda że FSO zdecydowało sie na fuzę z Daewoo a nie z VW , będzie kolejny konkurent dla Jetty i Fluenca, chociaż myślę ze raczej będzie troche mniejszy
  • ~OBSERWATOR
    (2012-04-24 08:46)
    Czesi potrafią coś robić a Polacy jacy tacy tylko się kłócą.
  • ~emeryt
    (2012-04-25 22:22)
    W Polsce nie powstanie żaden projekt ponieważ nie ma pieniędzy w budżecie.Unia Europejska nie sfinansuje takiego projektu bo to jest nieoplacalne..
  • ~borsuk
    (2012-04-25 19:17)
    Limuzyna to mocne słowo - może lepiej sedan.
    xxx - aleś pojechał z tym Sklase, 7er i Suberbem.
    Taka prawda, że model ten będzie rywalizował z kompaktowymi sedanami. Tymi mniejszymi, bo na największego kompaktowego sedana - VW Jetta zapowiada się nieco za krótki.
  • ~Design
    (2012-04-25 17:47)
    TRZEBA MIEĆ NISKA SAMOOCENĘ ŻEBY JEZDZIĆ SKODĄ.
  • ~MM
    (2012-04-28 15:33)
    calkiem fajne autko. Az zal sie robi, ze w Najjasniejszej Pomrocznej wlasny przemysl motoryzacyjny zamarl.
  • ~tadek
    (2012-04-25 01:38)
    Polska narodowa Technologja to Koscioly i Ksieza,,,Kaczynski glowny technolog,,i Rydzyk najwekszy kredytobiorca z 70-cio milionowym zadluzenem,,,Nech zyje nowoczesnosc ??? Nich zyje,,, niech zyje,,
  • ~Kuszelas
    (2012-04-24 11:29)
    Tak chwalicie Skodę - ale nieudanym modelem jest Octavia. Poszukajcie na forach wypowiedzi uzytkowników !!
  • ~macminik
    (2012-04-24 06:03)
    Rapid ??? To przecież było oznaczenie wersji sportowej która różniła się od wersji zwykłej dodatkowym miejscem na trampki. Favorit, Felicja, Fabia... ta powinna się nazwać Flustracja...
  • ~stary PO-wiec
    (2012-04-23 18:48)
    Do zarządzania przemysłem należy jaknajszybciej dopuścić młodych z otwartą głową i nowymi pomysłami. Tymczasem polskim przemysłem zarządzają ci, którzy pilnują koryta i swoich koneksji w PO. Przemysł leży, ale oni mają dobrze! Moje gratulacje.