• ~cx
    2012-04-06 20:01
    idiot niestety
  • ~:)
    2012-04-06 19:40
    TO BYLA LATAJACA MACIORA...
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2012-04-06 17:32
    Macierewicz na heeelu...!
  • ~Christoforos
    2012-04-06 20:13
    To pewnie Donald Tusk, uciekał przed oszukanymi wyborcami.
  • ~Mieczysław
    2012-04-06 20:35
    To jest dobry przykład, że NIGDY nie należy włazić na pasy bez upewnienia się, czy drogą nie jedzie taki debil. Co z tego, że miał pierwszeństwo, jak mało brakowało, a z tym pierwszeństwem leżałby na stole operacyjnym, a raczej w kostnicy z karteczką na palcu u nogi...
  • ~anok
    2012-04-06 21:53
    Przed każdymi światłami (w miasatch) muldy zmuszajace do zwolnienia do 30km/h i po sprawie Ostatecznie szlabany na czerwonym jak na torach.
  • ~jakiek
    2012-04-06 20:48
    auto filmiku mogl sprobowac go dogonic i spisac numery :)
  • ~alek
    2012-04-06 17:18
    Macierewicz tonie normalny czlowiek wogule poslowie w polsce to cholota ktora robi co im sie podoba wsyszczy comaja imonitety zabrac bo to cholota
  • ~Kat
    2012-04-06 17:02
    Tylko jeden krok od śmierci. Tego s... powinni zamknąć za usiłowanie zabójstwa.
  • ~Solvnee5
    2012-04-06 15:45
    Jako motocyklista, zauważyłem, że takie zachowania to norma wśród polskich kierowców. Wyprzedzanie na pasach, wyprzedzanie przed wysepkami, na liniach ciągłych. Wyprzedzanie w momencie gdy inny pojazd zakręca (zupełnie nie zwracanie uwagi na kierunkowskazy).

    Do czego to prowadzi? do tragedii. Po co? taki ktoś zaoszczędzi może 1 czy 2 sekundy tylko jakim kosztem.