• ~pro-contra
    (2011-12-10 17:17)
    Tytuł artykułu dość "chwytliwy, ale okazało się, że celowo niezbyt precyzyjny.
    A kto to jest Anna Mucha?
  • ~bezrobotny
    (2011-12-10 11:31)
    Joanna Mucha jest kwintesencja PO. Szasta pieniedzmi na mercedesy, a w Polsce coraz wiecej polskich dzieci jest niedozywione.
  • ~e.wedel = dawniej 22 lipca
    (2011-12-10 12:05)
    Osiołkom, które widzą świat PO-litycznie, warto uzmysłowić, że to faktycznie śliczna Mucha, lecz rodem z serialu "M-jak miłość". Miło na nią patrzeć, choć nie każdy może ją poznać.
    Pani minister dr Joanna Mucha, jest również piękna, lecz jej głównym atrybutem jest rozum i kwalifikacje naukowe, a nie wyłącznie uroda.
  • ~Meszka
    (2011-12-10 13:15)
    Co trzeba robić żeby taki samochód mieć - ja jestem sekretarką ministra i nie stać mnie na taki wózek.
  • ~fan slaska
    (2011-12-09 23:15)
    cycki ekstraklasa:)))
  • ~qwef
    (2011-12-09 23:31)
    mszyca i jej nowa taczka ;)
  • ~Bibilijny
    (2011-12-09 18:56)
    Ludzie dajcie już spokój z tymi Muchami czy jakoś jej tam. Albo Mercedes albo jakaś bulwarówka. Jedno majstersztyk techniki , drugie to jakieś beztalencie. Rzygać się już chec od tych idiotycznych wiadomości.
  • ~emerytka
    (2011-12-09 19:41)
    A mnie się podoba i Pani Ania i auto. Tylko gdzie Pani pojezdzi tym ślicznym autem. Trzeba na autostrady do Niemiec dopóki nie wprowadzili ograniczeń prędkości. Gratuluję córeczki.
  • ~olaf
    (2011-12-09 19:56)
    No i gdzie tym jeździć.Wszędzie fotoradary ograniczenia albo misiaczki w Leonie
    z kamerką.Przysłali mi pisemko na 70-ce miałem 134.Kosztuje 500 zł i 10 pt.
    No i gdzie ja mam śmigać tym moim wiatrem Scirocco.Męczy się wózek na tych
    Tuskowych drogach oj męczy a ja jeszcze bardziej.Taki "mesiek" to na niemieckie drogi.
  • ~~ Igor
    (2011-12-09 19:57)
    MUCHA to minister sportu ? czy ta specjalistka od małpowania ? BZYKA się pełno tych OWADÓW !