Nowe sidła do łowienia kierowców już na drodze. To pierwsze takie rozwiązanie w Polsce

| Aktualizacja:

"Fotoradar to za mało?" – pisze w mailu do redakcji czytelnik z podwarszawskich Marek i pyta o tajemniczą kamerę, którą wypatrzył wysoko na słupie stojącym na pasie zieleni dzielącym wylotową z Warszawy ulicę Radzymińską. Dziennik.pl sprawdził, do czego służy to urządzenie.

wróć do artykułu
  • ~guest
    (2018-10-10 10:40)
    W Zjednoczonym Królestwie rozważają podniesienie limitu prędkości... Ale w naszym nieszczęśliwym kraju trzeba doić kierowców.
  • ~któś
    (2018-10-10 12:00)
    Oszaleliscie? "Sidła"? Szanowni redaktorzy, weźcie gumowy młotek i solidnie stuknijcie się nim w czaszki. Niedawno kilku sku****ynów urządzających sobie wyścigi zabiło niewinnego człowieka, raniło jego żonę i córkę. Wy piszecie o "sidłach". Czy jesteście tak głupi, jak tamtych trzech, tyle że nie stać was na ferrari?
  • ~rofer
    (2018-10-10 14:43)
    Banda złodziei, kombinuje, jak okraść obywatela. Nic innego nie robia tylko kombinuja, kiedy to sie skonczy.
  • ~stary
    (2018-10-10 16:42)
    jak jechaliście koło tej kamery to yanosik dał wam info?
  • ~stary moher
    (2018-10-10 16:58)
    "Nowe sidła do łowienia kierowców..." I d i o c i z Dziennika. Nie "sidła" i nie "kierowców" tylko b a r a n ó w mających w d u p i e przepisy PoRD.
  • ~ale o co chodzi?
    (2018-10-10 18:10)
    wystarczy jechać zgodnie z przepisami i wszystkie te radary, drony, patrole mogą nas w wydech pocałować. Mam radę do tych wszystkich "miszczów" kierownicy w sportowych autach, jeśli cię stać na drogi samochód to wynajmij sobie tor wyścigowy i tam zapier.alaj.
  • ~jj26
    (2018-10-11 17:35)
    Kupić wiatrówki i na odstrzał! ;)
  • ~brzęczyszczykiewicz
    (2018-10-16 21:26)
    Kolejne przykłady szastania państwowym groszem. Po co to jest, czemu służy, jak nikt nie patrzy w te monitory po drugiej stronie, a jak patrzy to g to go obchodzi co się tam dzieje. Naustawiali tych kretyńskich kamer gdzie się da i nic to nie daje. Jak chuliganeria rozrabia to i tak nikt nie przyjedzie interweniować, po co mi ta policja, po co mi te straże miejskie wiejskie i puszczańskie, jak żaden nierób czterech liter nie ruszy zza monitora i nie interweniuje. W takich Czechach w ciągu 10 minut pojawia się patrol i podejmuje interwencję bez wezwań i telefonów od obywateli, tu jest to niemożliwe..... Wsadźta se te kamerki tam gdzie słońce nie dochodzi i przestańcie trwonić pieniądze!!!!!
  • ~jj26
    (2018-10-17 19:14)
    Chyba porządna WIATRÓWKA niedługo będzie wyposażeniem samochodów. ;)
  • ~
    (2018-10-20 15:23)
    ,,Polactwo" - to stan umysłu ( NAGMINNE ŁAMANIE I NEGOWANIE PRAWA STANOWIONEGO i wzajemna nienawiść osobników między Odrą i Bugiem ) - niektóre komentarze to żenada dowodzące w/w tezy
  • ~z
    (2018-10-22 06:48)
    Wyglada na to ze fotoradar to wciaz za malo. Zapominacie ze Polska wciaz na czele Europy pod wzgledem wypadkow smiertelnych.

Może zainteresować Cię też: