Wypadek luksusowych aut na Słowacji. Sąd zmienił zdanie, dwaj kierowcy z Polski aresztowani

| Aktualizacja:

Nie milkną echa tragicznego wypadku na Słowacji, do którego przyczyniła się szalona jazda trzech Polaków za kierownicą Mercedesa, Ferrari i Porsche. W zdarzeniu zginął 57-letni Słowak prowadzący Skodę Fabię. Dziennik.pl zapytał Komendę Główną Policji o konsekwencje dla tych piratów, gdyby do podobnej sytuacji doprowadzili w Polsce. Na jaw wychodzą też nowe szczegóły dotyczące przeszłości kierowców z Polski... Teraz sąd wyższej instancji podjął decyzję w sprawie pozostałych dwóch polskich kierowców. 

wróć do artykułu
  • ~Kazik
    (2018-10-05 17:00)
    Teraz się zacznie szukanie żółtych papierów, patrz casus Z-ski
  • ~zyyxxyyz
    (2018-10-05 17:39)
    Mówiąc inaczej: celowo puszczona informacja, która zdradza jaka będzie linia obrony śmiecia.
  • ~hugo
    (2018-10-05 17:51)
    Trzeba im pomóc doprowadzić te próby skutecznie. Dla dobra ludzkości! Przez tych psychopatów jeden człowiek nie żyje!!!!
  • ~bertsi
    (2018-10-05 19:02)
    Łukasz K. był karany za zbyt szybką jazdę, a mercedes daje mu samochód. Dlaczego? Czy dlatego, że zadaniem Łukasza K. było naganianie bogatych klientów którym imponował swoim zachowaniem? Czy szybkiej jazdy Łukasz K. nauczył się na szkoleniach prowadzonych przez Mercedesa?
  • ~jaity
    (2018-10-05 20:24)
    A co z tą damą, która kiedyś w Wawie wjechała autem do przejścia podziemnego? Już jeździ znowu?
  • ~Kiewownik Episkopatu
    (2018-10-05 20:38)
    Absolwenci szkoly bezpiecznej jazdy imiena Benjamina Lewertowa.
  • ~joszka
    (2018-10-05 20:56)
    Nie jeden z kierowców ale konkretnie kierowca Porsche. Ten co zabił. Tak podaje na swoich stronach GW! Grozi mu odsiadka więc teraz będą z niego robić niepoczytalnego. Jak swego czasu z bandyty z sopockiego molo. Taka będzie linia obrony. Zrobić wszystko żeby sąd nie mógł go sądzić bo wiadomo psychiczny. Mam nadzieję że Słowacy nie dadzą się wpuścić w te maliny.
  • ~angol
    (2018-10-05 21:03)
    Moze by tak PiS zajal sie naprawa wlasnie prawa i karami za takie wykroczenia skoro naprawiaja sady?
  • ~MT
    (2018-10-05 21:10)
    Czy mam rozumiec ze Mercedes daje samochody kazdemu swirowi na testy?
  • ~gumofilc
    (2018-10-06 03:08)
    Oczywiście tak zagmatwają , że winny jest nieboszczyk.
  • ~krystek
    (2018-10-06 07:04)
    to bedzie tak jak w sopocie synalek bogatego tatusia moze zabijac nie winych ludzi ,tak bylo jak wpoprawczaku synalki mieli ochrone od swoich
  • ~blur
    (2018-10-06 09:20)
    Co to ma do rzeczy? W kryminalny sposób z premedytacją łamali prawo zdając sobie sprawę, że mogą kogoś zabić i zranić! Jedyne wytłumaczenie to jakieś ograniczenia w IQ ale wtedy nie powinni mieć prawa jazdy.
  • ~barbara
    (2018-10-06 10:12)
    No to znaczy , ze juz szukaja biedusi papierow, ze mial depresje, ze chcial sobie zycie odebrac, ze szukali go aby krzywdy sobie nie zrobil, zno i wyjdzie wolno.Porabany swiat
  • ~kierowca
    (2018-10-06 13:38)
    Nie do którego przyczyniła się szalona jazda trzech Polaków, tylko który spowodowany był szaloną jazdą trzech Polaków. Nie potraficie opisać tego zgodnie z prawdą?
  • ~Ech
    (2018-10-08 13:56)
    Niestety takich wariatów jest na drogach wielu. Po Warszawie w dzień staram się jeździć z prędkością 60 km/h tam gdzie nie ma innych znaków ograniczających prędkość i mimo tego ciągle się zdarza, że ktoś wsiada mi na zadek i desperacko wyprzedza bo dla niego za wolno. Przodują w tym kierowcy BMW. Mam satysfakcję gdy takich złapie na swiatłach i zostawiam w tyle rozpędzając się szybko moim elektryko - beznzyniakiem do nieprzepisowej 60 tki.
  • ~ ~
    (2018-10-10 19:41)
    Mercedes, Ferrari i Porsche takie auta to rydzyk dostaje od bezdomnych!
  • ~kiwi
    (2018-10-10 21:34)
    coraz bardziej mi się Słowaki podobają choć w tym roku mandat na Słowacji płaciłem. Myślałem że tak jak u nas na 50 jedzie się 70...
  • ~volvi
    (2018-10-11 00:51)
    Zyczymy im maksymalnego wymiaru kary tym mordercom zza kolka
  • ~normalność
    (2018-10-11 08:53)
    mało tego, ten pirat był poszukiwany w zwiazku z próbą samobójcza, mega okoliczność obciazajaca wzw. z wypadkiem komunikacyjnym, albo rzecznik przekracza swoje uprawnienia
  • ~xyz
    (2018-10-11 11:25)
    I BARDZO DOBRZE!!!

Może zainteresować Cię też: