Wypadek luksusowych aut na Słowacji. Sąd zmienił zdanie, dwaj kierowcy z Polski aresztowani

| Aktualizacja:

Nie milkną echa tragicznego wypadku na Słowacji, do którego przyczyniła się szalona jazda trzech Polaków za kierownicą Mercedesa, Ferrari i Porsche. W zdarzeniu zginął 57-letni Słowak prowadzący Skodę Fabię. Dziennik.pl zapytał Komendę Główną Policji o konsekwencje dla tych piratów, gdyby do podobnej sytuacji doprowadzili w Polsce. Na jaw wychodzą też nowe szczegóły dotyczące przeszłości kierowców z Polski... Teraz sąd wyższej instancji podjął decyzję w sprawie pozostałych dwóch polskich kierowców. 

wróć do artykułu
  • ~bono
    (2018-10-12 08:05)
    DLACZEGO NIE POKAZUJECIE BANDYTÓW??? - OFIARY TWARZE MAJĄ . A MORDERCY SĄ SCHOWANI -= CO JEST GRANE =- TO SĄ SĄ MORDERCY ODEBRAĆ CHAMOM PRAWKO NA ZAWSZE .,.
  • ~baron von kursk
    (2018-10-12 07:24)
    Źyczę aby wszyscy dostali po 20 lat !
  • ~mojpan
    (2018-10-11 11:40)
    moze winna jest brzoza POmatolki
  • ~MISZA
    (2018-10-11 11:29)
    NO TO ****** BĘDĄ TERAZ MIELI PEŁNE USTA ROBOTY POD CELĄ. BĘDĄ DOSTAWAĆ KLAPSY OD WSPÓŁWIĘŹNIÓW I BĘDĄ WAS BOLEĆ KOLANA. ŚMIECIARZE I TYLE!
  • ~xyz
    (2018-10-11 11:25)
    I BARDZO DOBRZE!!!
  • ~normalność
    (2018-10-11 08:53)
    mało tego, ten pirat był poszukiwany w zwiazku z próbą samobójcza, mega okoliczność obciazajaca wzw. z wypadkiem komunikacyjnym, albo rzecznik przekracza swoje uprawnienia
  • ~volvi
    (2018-10-11 00:51)
    Zyczymy im maksymalnego wymiaru kary tym mordercom zza kolka
  • ~kiwi
    (2018-10-10 21:34)
    coraz bardziej mi się Słowaki podobają choć w tym roku mandat na Słowacji płaciłem. Myślałem że tak jak u nas na 50 jedzie się 70...
  • ~ ~
    (2018-10-10 19:41)
    Mercedes, Ferrari i Porsche takie auta to rydzyk dostaje od bezdomnych!
  • ~Ech
    (2018-10-08 13:56)
    Niestety takich wariatów jest na drogach wielu. Po Warszawie w dzień staram się jeździć z prędkością 60 km/h tam gdzie nie ma innych znaków ograniczających prędkość i mimo tego ciągle się zdarza, że ktoś wsiada mi na zadek i desperacko wyprzedza bo dla niego za wolno. Przodują w tym kierowcy BMW. Mam satysfakcję gdy takich złapie na swiatłach i zostawiam w tyle rozpędzając się szybko moim elektryko - beznzyniakiem do nieprzepisowej 60 tki.
  • ~kierowca
    (2018-10-06 13:38)
    Nie do którego przyczyniła się szalona jazda trzech Polaków, tylko który spowodowany był szaloną jazdą trzech Polaków. Nie potraficie opisać tego zgodnie z prawdą?
  • ~barbara
    (2018-10-06 10:12)
    No to znaczy , ze juz szukaja biedusi papierow, ze mial depresje, ze chcial sobie zycie odebrac, ze szukali go aby krzywdy sobie nie zrobil, zno i wyjdzie wolno.Porabany swiat
  • ~blur
    (2018-10-06 09:20)
    Co to ma do rzeczy? W kryminalny sposób z premedytacją łamali prawo zdając sobie sprawę, że mogą kogoś zabić i zranić! Jedyne wytłumaczenie to jakieś ograniczenia w IQ ale wtedy nie powinni mieć prawa jazdy.
  • ~krystek
    (2018-10-06 07:04)
    to bedzie tak jak w sopocie synalek bogatego tatusia moze zabijac nie winych ludzi ,tak bylo jak wpoprawczaku synalki mieli ochrone od swoich
  • ~gumofilc
    (2018-10-06 03:08)
    Oczywiście tak zagmatwają , że winny jest nieboszczyk.
  • ~MT
    (2018-10-05 21:10)
    Czy mam rozumiec ze Mercedes daje samochody kazdemu swirowi na testy?
  • ~angol
    (2018-10-05 21:03)
    Moze by tak PiS zajal sie naprawa wlasnie prawa i karami za takie wykroczenia skoro naprawiaja sady?
  • ~joszka
    (2018-10-05 20:56)
    Nie jeden z kierowców ale konkretnie kierowca Porsche. Ten co zabił. Tak podaje na swoich stronach GW! Grozi mu odsiadka więc teraz będą z niego robić niepoczytalnego. Jak swego czasu z bandyty z sopockiego molo. Taka będzie linia obrony. Zrobić wszystko żeby sąd nie mógł go sądzić bo wiadomo psychiczny. Mam nadzieję że Słowacy nie dadzą się wpuścić w te maliny.
  • ~Kiewownik Episkopatu
    (2018-10-05 20:38)
    Absolwenci szkoly bezpiecznej jazdy imiena Benjamina Lewertowa.
  • ~jaity
    (2018-10-05 20:24)
    A co z tą damą, która kiedyś w Wawie wjechała autem do przejścia podziemnego? Już jeździ znowu?

Może zainteresować Cię też: