Wypadek na Słowacji. Wyszły na jaw nowe fakty w sprawie jedego z polskich kierowców

| Aktualizacja:

Sąd w Dolnym Kubinie na Słowacji zdecydował o aresztowaniu Marcina L., polskiego kierowcy Porsche Cayenne, który zderzył się ze Skodą. Jej kierowca zginął w wypadku. Przybrana matka kierowcy Ferrari wpłaciła do sądu 20 tys. euro kaucji. Kierowca Mercedesa, który prowadził peleton luksusowych aut, został ukarany mandatem.

wróć do artykułu
  • ~[ ╲╱]☹[├─┤]
    (2018-10-04 10:31)
    Jeszcze raz wyrazy współczucia rodzinie ofiary... 5 lat za zabójstwo... ręce opadają... nie wiem jak wy ale uważam że takie kary są śmieszne... to działa demoralizująco...
  • ~Qukiz
    (2018-10-04 10:57)
    Mam nadzieje, ze dostana bezwzgledne wyroki wiezienia - bez zawieszenia. a Slowacy pokaza srodkowy palec polskim sedziom, ktorzy nie wiedza co zrobic z Frogiem (szalencem za kierownica z mocnymi plecami)
  • ~Kierowca volvo
    (2018-10-04 10:48)
    Oby słowacki sąd nie mieli litości dla bydlaków
  • ~zyyxxyyz
    (2018-10-04 11:33)
    Mam nadzieję, że Firma Mercedes-Benz przejrzy na oczy i zauważy kim są ci "dziennikarze" i "blogerzy" samochodowi. Ich głównym zajęciem jest załatwianie sobie wypasionych bryk do szpanowania za darmo. Nie to nic wspólnego z testowaniem i zachwalaniem w TV czy prasie. To robi się na odwal bo umowa do tego zobowiązuje. Proponuję brać zastaw 1 mln zł za samochód, do zwrotu jak bryka się zwróci w takim samym stanie w którym się wzięło i było zero mandatów po drodze.
  • ~kaa-c
    (2018-10-04 11:59)
    Coś niskie kary mają na Słowacji za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Poza tym, nie wygląda mi na to, że ten d...bil za kierownicą porsche "nie zdołał wrócić na swój pas". On musiał widzieć nadjeżdżającą skodę, a mimo do w dzikim amoku nie odpuszczał. Facet powinien siedzieć 10 lat w pace a potem do końca życia w zakładzie dla czubków - bo to jest osobnik niebezpieczny dla otoczenia.
  • ~KILL !!!!!!!!!!
    (2018-10-04 13:37)
    Jak taka bezmozgowa malpa kupa miesa by zabila mi ojca to bym czekaj tak dlugo asz wyjdzie z puszki i bym go ZABIL,bez litosci !!
  • ~slazak
    (2018-10-04 11:32)
    Wyrazy współczucia dla rodziny ofiary a katorgi dla plugawego i knajackiego PO=lactwa ! Żywię nadzieję że słowacki wymiar sprawiedliwości nie posiada w swych szeregach nadzwyczajnej kasty!!!
  • ~Krakus
    (2018-10-04 14:12)
    Takie gów..a robią wstyd dla wszystkich Polaków.
  • ~kob .
    (2018-10-04 13:46)
    karać , zabierać dożywotnio prawo jazdy tym pismakom z bożej łaski
  • ~Henker
    (2018-10-04 14:59)
    Skrocic o glowe tych polaczkow a firme Mercedes Benz tez przykladnie ukarac.
  • ~to są jaja!!!
    (2018-10-04 18:00)
    patrząc na niego to - klasyczna bida - ale w aucie - bohater....... zakompleksiony bubek i tyle...
  • ~D. K.
    (2018-10-04 16:43)
    Pani dr Ewa Łabno-Falęcka, dyrektor ds. Komunikacji i Relacji Zewnętrznych Mercedes-Benz Polska. Władze koncernu Daimler AG muszą pociągnąć do odpowiedzialności, za użyczenie pojazdu szaleńcowi. Przed wydaniem pojazdu deklowi, nie poddały go badaniom na poczytalność. "...samochód jest własnością polskiego przedstawicielstwa niemieckiej marki"
  • ~Ach jo
    (2018-10-04 16:09)
    Organizator tej "wycieczki" na Słowację jechał pożyczonym autem demonstracyjnym do testu redakcyjnego. To jest dopiero siano w mózgu, żeby nie swoim autem odstawiać bandyterkę w obcym państwie. Bezpośredni sprawca to jedno, ale tego geniusza sąd szczególnie powinien wziąć pod lupę i zadbać, żeby miał odpowiedni czas do przemyśleń i dziurę w kieszeni tak wielką, żeby mu do końca życia przypominała o braku zaufania do własnego mózgu.
  • ~ona
    (2018-10-04 17:10)
    w Niemczech juz takie rzeczy kwalifikowane sa jako mord i dostaje sie dozywocie - patrz proces wyscigow samochodowych na Kudammie w Berlinie, gdzie zginal niewinny rencista
  • ~plockier
    (2018-10-04 15:52)
    Najbardziej rozwala mnie, jak widzę tych "twardzieli" zza kółka, gdy mordki zakrywają i kurczą się jak ich skutych z tępymi spojrzeniami wbitymi w glebę prowadzą policjanci. I gdzie ta wasza hardość i pycha? Żałosne ****** bez czci, odwagi i honoru co piszą dla takich sprawnych inaczej, którzy chcieliby być właśnie tacy sami (?). Mam nadzieję, że dostaniecie każdy najmniej po 100 koła euro nawiązki dla poszkodowanej rodziny. Może zadziała to jak kubeł zimnej wody ku ogólnemu opamiętaniu się. I tyle ...
  • ~Dr K
    (2018-10-04 12:55)
    To nie byli Polacy tylko polaczki.
  • ~Karat
    (2018-10-04 13:41)
    Szczęście, że to słowacki sąd zajmie się sprawą tych bydlaków. Polski zaraz by ich wypuścił. Tyle że 5 lat za zabicie człowieka to dramatycznie mało.
  • ~Dożywocie dla bandytów
    (2018-10-04 17:24)
    Życzę tym wszystkim co optują za łagodnym wymiarem kary dla bogatych bandytów spotkania się w czasie jazdy na jednym pasie jak ten Słowak...Dożywocie przykładnie !!! ,jak nie ....dalej kolejni będą ginąć, a tym w drogich furach nic nie szkodzi.
  • ~###
    (2018-10-04 13:23)
    Porsche, mercedes, ferrari w tym przypadku piszę się małą literą pismaku gazeciany.
  • ~Tomasz
    (2018-10-04 10:37)
    Chyba wypadek a nie wpadek

Może zainteresować Cię też: