Wypadek na Słowacji. Wyszły na jaw nowe fakty w sprawie jedego z polskich kierowców

| Aktualizacja:

Sąd w Dolnym Kubinie na Słowacji zdecydował o aresztowaniu Marcina L., polskiego kierowcy Porsche Cayenne, który zderzył się ze Skodą. Jej kierowca zginął w wypadku. Przybrana matka kierowcy Ferrari wpłaciła do sądu 20 tys. euro kaucji. Kierowca Mercedesa, który prowadził peleton luksusowych aut, został ukarany mandatem.

wróć do artykułu
  • ~[ ╲╱]☹[├─┤]
    (2018-10-04 10:31)
    Jeszcze raz wyrazy współczucia rodzinie ofiary... 5 lat za zabójstwo... ręce opadają... nie wiem jak wy ale uważam że takie kary są śmieszne... to działa demoralizująco...
  • ~Tomasz
    (2018-10-04 10:37)
    Chyba wypadek a nie wpadek
  • ~Kierowca volvo
    (2018-10-04 10:48)
    Oby słowacki sąd nie mieli litości dla bydlaków
  • ~Qukiz
    (2018-10-04 10:57)
    Mam nadzieje, ze dostana bezwzgledne wyroki wiezienia - bez zawieszenia. a Slowacy pokaza srodkowy palec polskim sedziom, ktorzy nie wiedza co zrobic z Frogiem (szalencem za kierownica z mocnymi plecami)
  • ~Z innej mańki
    (2018-10-04 11:14)
    A DODA jeszcze na wolności, czy gdzieś daleko za granicą?
  • ~slazak
    (2018-10-04 11:32)
    Wyrazy współczucia dla rodziny ofiary a katorgi dla plugawego i knajackiego PO=lactwa ! Żywię nadzieję że słowacki wymiar sprawiedliwości nie posiada w swych szeregach nadzwyczajnej kasty!!!
  • ~zyyxxyyz
    (2018-10-04 11:33)
    Mam nadzieję, że Firma Mercedes-Benz przejrzy na oczy i zauważy kim są ci "dziennikarze" i "blogerzy" samochodowi. Ich głównym zajęciem jest załatwianie sobie wypasionych bryk do szpanowania za darmo. Nie to nic wspólnego z testowaniem i zachwalaniem w TV czy prasie. To robi się na odwal bo umowa do tego zobowiązuje. Proponuję brać zastaw 1 mln zł za samochód, do zwrotu jak bryka się zwróci w takim samym stanie w którym się wzięło i było zero mandatów po drodze.
  • ~kaa-c
    (2018-10-04 11:59)
    Coś niskie kary mają na Słowacji za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Poza tym, nie wygląda mi na to, że ten d...bil za kierownicą porsche "nie zdołał wrócić na swój pas". On musiał widzieć nadjeżdżającą skodę, a mimo do w dzikim amoku nie odpuszczał. Facet powinien siedzieć 10 lat w pace a potem do końca życia w zakładzie dla czubków - bo to jest osobnik niebezpieczny dla otoczenia.
  • ~Dr K
    (2018-10-04 12:55)
    To nie byli Polacy tylko polaczki.
  • ~###
    (2018-10-04 13:23)
    Porsche, mercedes, ferrari w tym przypadku piszę się małą literą pismaku gazeciany.
  • ~KILL !!!!!!!!!!
    (2018-10-04 13:37)
    Jak taka bezmozgowa malpa kupa miesa by zabila mi ojca to bym czekaj tak dlugo asz wyjdzie z puszki i bym go ZABIL,bez litosci !!
  • ~Karat
    (2018-10-04 13:41)
    Szczęście, że to słowacki sąd zajmie się sprawą tych bydlaków. Polski zaraz by ich wypuścił. Tyle że 5 lat za zabicie człowieka to dramatycznie mało.
  • ~kob .
    (2018-10-04 13:46)
    karać , zabierać dożywotnio prawo jazdy tym pismakom z bożej łaski
  • ~Krakus
    (2018-10-04 14:12)
    Takie gów..a robią wstyd dla wszystkich Polaków.
  • ~Henker
    (2018-10-04 14:59)
    Skrocic o glowe tych polaczkow a firme Mercedes Benz tez przykladnie ukarac.
  • ~gert
    (2018-10-04 15:00)
    zdecydownie za niskie kary minimum 25 lat
  • ~giga
    (2018-10-04 15:02)
    sąd podzielił mój pogląd że zarówno kierowca mercedesa i ferrari mimo że drastycznie łamali przepisy to nie przyczynili się bezpośrednio do wypadku. Takie ferrari ma drogę hamowania ze 100km/h ok 32 m i naprawdę mało samochodów może się pochwalić takim wynikiem, z pewnością nie 2 tonowy SUV. Gdyby nie ta lokomotywa siedząca na zderzaku to ferrari z pewnością wróciłoby bezpiecznie na swój pas.
  • ~Te graty Cayenne produkuja w Bratyslawie
    (2018-10-04 15:07)
    Facet jechac naorawic grata Porsche Cayenne w fabryce w Bratyslawie I nie wy robil na zakrecie. Te graty Porsche Cayenne produkuja na Slowacji.
  • ~plockier
    (2018-10-04 15:52)
    Najbardziej rozwala mnie, jak widzę tych "twardzieli" zza kółka, gdy mordki zakrywają i kurczą się jak ich skutych z tępymi spojrzeniami wbitymi w glebę prowadzą policjanci. I gdzie ta wasza hardość i pycha? Żałosne ****** bez czci, odwagi i honoru co piszą dla takich sprawnych inaczej, którzy chcieliby być właśnie tacy sami (?). Mam nadzieję, że dostaniecie każdy najmniej po 100 koła euro nawiązki dla poszkodowanej rodziny. Może zadziała to jak kubeł zimnej wody ku ogólnemu opamiętaniu się. I tyle ...
  • ~Pytam
    (2018-10-04 15:58)
    Czemu zamazano w Porsche litery G1?

Może zainteresować Cię też: