Wypadek na Słowacji. Wyszły na jaw nowe fakty w sprawie jedego z polskich kierowców

| Aktualizacja:

Sąd w Dolnym Kubinie na Słowacji zdecydował o aresztowaniu Marcina L., polskiego kierowcy Porsche Cayenne, który zderzył się ze Skodą. Jej kierowca zginął w wypadku. Przybrana matka kierowcy Ferrari wpłaciła do sądu 20 tys. euro kaucji. Kierowca Mercedesa, który prowadził peleton luksusowych aut, został ukarany mandatem.

wróć do artykułu
  • ~mjp
    (2018-10-12 09:14)
    czy słowak w ogóle hamował mercedes i porshe wróciło na swój pas to jak pnrsche w niego uderzyło
  • ~Andrew
    (2018-10-12 01:05)
    Kierowca Mercedesa nie ma nic wspolnego z tym wypadkiem. Kiedy wypadek sie wydarzyl on juz dawno byl na wlaciwym pasie.
  • ~Marian
    (2018-10-10 14:18)
    Brzydzę się takimi ludźmi...
  • ~zgroza
    (2018-10-07 10:15)
    Za VAT są wyższe kary niż za zabicie człowieka ?
  • ~leon
    (2018-10-06 23:33)
    ****** jedne umiejetnosci niewielkie i glowa pusta i tak to wyglada po 15 lat
  • ~OstatniSprawiedliwy
    (2018-10-06 08:30)
    Jestem patriota ale tym sku...ynom dozywocie - jedyny sluszny wyrok.
  • ~poznaniak
    (2018-10-06 01:22)
    Nowe fakty.... - kilkadziesiąt zdań powtórki i informacja, że chłopak jest adoptowany! Jakie to ma znaczenie dla analizy tragicznego wydarzenia? Dla mnie istotniejszy jest inicjator "zabawy", który jako prowadzący grupę świrów był w najkorzystniejszej sytuacji i może wyjść z tego prawie czysty
  • ~leo
    (2018-10-05 22:26)
    na tym nagraniu widać ze to było ewidentne zabójstwo z premedytacja wiec minimum dożywocie bez możliwości zwolnienia warunkowego
  • ~lon
    (2018-10-05 15:59)
    U nas juz był taki jeden , z nim było jeszcze gorzej bo on utrzymywał się nadzwyczaj bogato z uczenia nas jak jeżdzić bezpiecznie , a sam?
  • ~lon
    (2018-10-05 15:55)
    A Stalin jakie miał trudne dzieciństwo, byl bity, katowany , to ma kogoś usprawiedliwiać.
  • ~sd2017
    (2018-10-05 15:02)
    Jak zginął tak ze 2 lata temu polski kierowca w Berlinie to pis-owy prezydent składał kondolencje rodzinie, a polska prokuratura nawet wszczęła z nieznanym skutkiem śledztwo. Teraz kiedy zginął Słowak zabity przez Polaków, ze strony pis-owego prezydenta jest 0 współczucia. Słowak był u siebie, a załatwili go Polacy. Więc może tak pis-owy prezydent chociażby przeprosił rodzinę Słowaka za to co zrobili właśnie nasi rodacy. Tą trasą tak jeszcze z 15 - 16 lat temu to i ja jeździłem.
  • ~un niewinny
    (2018-10-05 14:49)
    A może un jest z PO, a wypadek spowodował z roztargnienia ? To napewno sprawa polityczna !
  • ~auto handel
    (2018-10-05 08:52)
    Bardzo współczuję Słowakom. Tragedia straszna. Uważam jednak, że kierowca mercedesa powinien mieć najwyżej zabrane prawo jazdy, ale nie odsiadka. Nie brał udziału w wypadku. Jeśli on ma być skazany, to kierowcy Lamborgini i tego piątego w takim razie też. Nie popadajmy w obłęd
  • ~Nick
    (2018-10-05 08:00)
    Sprawcy powinni ponieść karę, ale jestem zaskoczony internetowym linczem i wylewaniem pomyj przez komentujących. Widząc, co się dzieje na naszych drogach, nikt Wam nie daje takiego prawa. 97% kierujących ma w głębokim poważaniu przepisy i innych użytkowników dróg.
  • ~to są jaja!!!
    (2018-10-04 18:00)
    patrząc na niego to - klasyczna bida - ale w aucie - bohater....... zakompleksiony bubek i tyle...
  • ~będzie spokój
    (2018-10-04 17:27)
    Wiem jak teściową teraz tanim kosztem ...bumm i głupka udam.....
  • ~Dożywocie dla bandytów
    (2018-10-04 17:24)
    Życzę tym wszystkim co optują za łagodnym wymiarem kary dla bogatych bandytów spotkania się w czasie jazdy na jednym pasie jak ten Słowak...Dożywocie przykładnie !!! ,jak nie ....dalej kolejni będą ginąć, a tym w drogich furach nic nie szkodzi.
  • ~oni tak maja
    (2018-10-04 17:22)
    Może to POlok był, nie Polak zaś?
  • ~ona
    (2018-10-04 17:10)
    w Niemczech juz takie rzeczy kwalifikowane sa jako mord i dostaje sie dozywocie - patrz proces wyscigow samochodowych na Kudammie w Berlinie, gdzie zginal niewinny rencista
  • ~D. K.