Zamieszanie wokół bezterminowych praw jazdy. Sąd w Krakowie wydał ważne orzeczenie

| Aktualizacja:

Prawo jazdy zdobyłeś jako bezterminowe, ale po wymianie blankietu pojawiła się data ważności przyznanych uprawnień? Wojewódzki Sąd Administracyjny w Krakowie rozwiązał problem i wydał w tej sprawie ważne dla tysięcy polskich kierowców orzeczenie…

wróć do artykułu
  • ~jj25
    (2018-08-10 18:26)
    Dlaczego PiS-owcy to sami de bi le? Co nabazgrzą na kolanie i na chybcika, to nadaje się tylko DO KOSZA!
  • ~pmp
    (2018-08-11 16:54)
    i znowu ta durna unia a urzędnicy z teoretycznego działają na zasadzie bezwolnych goji
  • ~kerofca
    (2018-08-10 15:58)
    Taką kreskę w rubryce 11 u mnie, na moim prawku wpisywano już 2002
  • ~gaga1
    (2018-08-11 14:32)
    Mieszkam w kraju w ktorym co kilka lat nalezy wymieniac prawo jazdy. To nie znaczy "stracic" a "wymienic". Moje obecne prawo jazdy wazne jest do 2028. To nie oznacza ze je strace tylko ze musze je wymienic -na przyklad ze wzgledu na aktualne zdjecie. To jest zasadnicza roznica.
  • ~Jano24
    (2018-08-11 17:16)
    A PISmilicja zapewne tych faszystów ochraniała z rozkazu trampkowego ? Cóż PIS = PZPR bis.
  • ~kierowca
    (2018-08-14 09:02)
    aktualizacja zdjecia to rozumiem ale juz skrocenie waznoscci to nie jest mi cos zabrane a uzyskalem to w tym kraju tylko jeszcze byl prawdziwy bo dzisiaj to szambo
  • ~Es
    (2018-08-10 17:03)
    Mnie również spotkała taka sytuacja...co należy dalej zrobić...?
  • ~Zolo
    (2018-08-17 06:39)
    Gdzies trzeba pieniadze zarobic.
  • ~Piekarz
    (2018-08-10 16:38)
    ...pewnie podczas badania zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu ;)
  • ~wyrozumiały
    (2018-08-12 13:12)
    Tylko w Polsce kierowcy płaczą na temat wymiany PJ. W krajach gdzie nie ma dowodów osobistych należy dokonać wymiany PJ ze względu na aktualizację zdjęcia. Zdarza się często, że facet z bujną czupryną po 10 latach jest łysy jak kolano, a kobieta zmienia włosy na krótką rudą fryzurę.
  • ~hey
    (2018-08-25 10:53)
    Głupota wymyślających durne przepisy nie zna granic . Moja ciotka mieszkająca za granicą ma to samo prawo jazdy od 50 lat .

Może zainteresować Cię też: