Przegląd techniczny auta po nowemu. Rząd szykuje zmiany, w tym dodatkowe opłaty i kary wyższe o 60 proc.

| Aktualizacja:

Przegląd techniczny znowu na celowniku rządu. Wiceminister infrastruktury zapowiedział, że kierowców czeka wprowadzenie nowej opłaty jakościowej i wyższa kara za przeprowadzenie obowiązkowego badania technicznego po wyznaczonym terminie.

wróć do artykułu
  • ~ajax
    (2018-07-09 12:20)
    Jak mówili, ostrzegali, że jak dadzą ludziom 500+ to i tak później sobie to odbiorą w inny sposób nie wierzyłem, ale widzę, że to nie ja tylko tamci mieli rację.Najpierw nowy podatek na paliwo teraz to.Wyciągać, doić z pieniędzy jak się da, gdzie się da, ile się da.Przeciwko projektowi o możliwości czasowego wyrejestrowania pojazdów do 3,5 tony też głównie posłowie PiS byli przeciwni i to już w pierwszym czytaniu odrzucili ten projekt, znamienne.
  • ~vermul
    (2018-07-09 12:13)
    Czy pisowskie kulsony myślą że każde łajdactwo można uzasadnić "dostosowywaniem do wymogów unijnych"? Tak gdzie nie chcecie, jakoś się nie dostosowujecie - załgańcy!!!!
  • ~ajax
    (2018-07-09 12:36)
    Co podwyżka czy jakaś nowa opłata to tłumaczenie się dostosowaniem do jakiś tam unijnych wymogów, norm czy koniecznością zrównywania z tzw. średnią unijną, albo coś tam podobnego, skąd my to znamy?!A kiedy w końcu płace będą podnoszone i zrównane ze średnią unijną, bo drożyznę w sklepach już dawno mamy na poziomie najbogatszych krajów UE?!
  • ~Kim Dzong Pytong
    (2018-07-09 13:25)
    wódz prezes Jarosław zdecydował....Polacy będą wszędzie chodzić piechotą.
  • ~kierowca
    (2018-07-09 14:20)
    Złodziejom zawsze jest mało dlatego PIS ciągle nas okrada coraz bardziej.
  • ~hey
    (2018-07-09 11:46)
    Mafia PiSb0olszewicka !!!
  • ~mokka
    (2018-07-09 14:58)
    Opłata jakościowa to nowy podatek! W RP jest zarejestrowanych blisko 29 mln pojazdów mechanicznych. To blisko 100 mln zł corocznie kasy. Na co to ma być przeznaczone??
  • ~DEY001
    (2018-07-09 15:24)
    OPRESJE I KARY,OPRESJE I KARY, OPRESJE I KARY, w tym Siętoszkowatym Kraju - Raju , nic innego nie potrafią .! Ile jeszcze zniesie ten OBOLAŁY, OSZUKANY I OSZUKIWANY, OKRADZIONY I OKRADANY NARÓD.?
  • ~[\/].[|-|]
    (2018-07-09 15:44)
    Ja tylko napisze ze przegląd techniczny ( APK ) w Holandii kosztuje od ok 15 Euro w gore (średnio ok 22 - 25Euro) wykonuje się go w większość warszatów (nie stacji diagnostycznych). Nie ma takich dowodów rejestracyjnych jak w Polsce bo dostajemy zaświadczenie z badania technicznego oraz informacja jest w bazie i każdy może sprawdzić. Czyli jest i taniej niż w Polsce (taniej teraz), nie jest niebezpieczniej, nie ma kłopotów z brakiem miejsca na pieczątkę itd itp.
  • ~xyz
    (2018-07-09 12:46)
    wszystko idzie w górę a tu NIC???Dziwne! Znaczy = SKP przestają zarabiać!!! Bezmyślność czy głupota???
  • ~Zza oceanu
    (2018-07-10 01:31)
    Jestem 30 lat na emigracji i myslalem, ze na emeryture wroce do kochanego kraju. Poczytalem troche wiadomosci o zyciu w Polsce i wlos mi sie zjezyl na glowie. Za PRL-u bylo zle, biednie i niebezpiecznie, ale nie bylo takiego zlodziejstwa uswieconego prawem.
  • ~warszawiak
    (2018-07-09 23:14)
    my za to wybudowalismy tysiace kosciolów i postawilismy jesusa ze swiebodzina. w wyscigu na najglupszy naród europy dzierzymy bezapelacyjnie pierwsze miejsce... O przepraszam, ale zapomnialem dodac setki miliony dotacji dla ojca dyrektora na jego termy, uczelnie i inne pseudo biznesy dojace nasz kraj
  • ~dobra, dojna zmiana
    (2018-07-10 13:51)
    No przecież na te premie, co "im się po prostu należą" skądś trzeba wziąć, nie...?
  • ~cycata baśka
    (2018-07-09 19:23)
    Spotkałam dzisiaj Prezesa na przeglądzie.
  • ~P.A.N
    (2018-07-09 21:14)
    Panie Chodkiewicz panu już dziękujemy
  • ~jj25
    (2018-07-10 19:33)
    Ten cały NIErząd należy wysłać do kamieniołomów!
  • ~Mułła Safandułła
    (2018-07-11 20:36)
    Iranem rządza mułłowie a Polska? Przymułowie :)
  • ~frank
    (2018-07-10 21:42)
    Kto na nich głosował? No, kto?
  • ~Poparli.
    (2018-07-11 07:22)
    Poparli drogie OC. A teraz coraz większy drenaż kieszeni kierowców.
  • ~mushroom
    (2018-07-16 23:35)
    Szkoda, że jeszcze nie co. Nowy podatek, super. Cieszyłem sie że mnie yaris drogo nie kosztuje w utrzymaniu bo ma mały litrowy silnik więc paliwo i OC nie kosztuje miliona monet, a tu kolejna danina.

Może zainteresować Cię też: