50 nowych BMW dla policji już na drogach. Zobacz, gdzie za chwilę pojawi się najwięcej nieoznakowanych radiowozów

| Aktualizacja:

Policja odebrała partię 50 nowych nieoznakowanych radiowozów BMW – ustalił dziennik.pl. W efekcie drogówka ma już do dyspozycji 90 aut bawarskiej marki. I niewątpliwie zrobi z nich użytek 12 i 20 lipca – w tych dniach samochody ruszą incognito patrolować polskie drogi w ramach dwóch wielkich akcji organizowanych przez KGP.

wróć do artykułu
  • ~Szyba
    (2018-07-11 08:20)
    Nie neguję faktu że policja potrzebuje bardzo szybkie auta ....ale czy kupuje się tak drogie auta żeby jeździły po moście miejskim w "tą i z powrotem" , zatrzymując kierowców jadących o 10km za dużo w miejscu gdzie dopuszcza się jazdę 70km/h. Czy do takich "akcji" potrzebne jest BMW za kilkaset tysięcy ? Tak właśnie dzieje się w Toruniu .
  • ~Ferdek
    (2018-07-11 07:49)
    Kase ma sie, no nie? Czy nie? W Niemczech policjanci jezdza w VW autach , no ale w Polsce, to co innego! W Polsce, tej drugiej Japonii, trzeciej Ameryce, czwartej Rosjii.....
  • ~a5
    (2018-07-11 08:21)
    Pieniędzy dla inwalidów -nie ma -dla policji są.
  • ~kacaff, byłu piłkarz Huraganu Klewki
    (2018-07-11 11:38)
    Ja mam Tico, szybkość maksymalna 120, to mnie mają ścigać kulsony? W Polsce ogromna większość samochodów ma ponad 20 lat.To ich maja ścigać te BMW?
  • ~PiSonia
    (2018-07-11 07:22)
    A mowilem ,ze spolonizujemy nasza gospodarke ?I prosze mamy polskie BMW jako czysta polska marke.Tusk doprowadza do depolnizacji a my do polonizacji nawet Nimcow.Ot co to znaczy nie mic stawow kolanowych.Dal nam przyklad pan prezes ,ze kleczymy wszedzie nawet przed kawlkiem kamienia "bohsterem" .
  • ~Vii...
    (2018-07-11 09:07)
    wiadomo, trzeba szybko zrobić kilka akcji, żeby kasa wydana na auta się zwróciła :)
  • ~z pisu
    (2018-07-11 09:56)
    Bogaty kraj a taka bieda.
  • ~wigraszek
    (2018-07-11 12:29)
    To czekamy na pierwsze bum,bum!
  • ~Gytiu
    (2018-07-11 09:07)
    I tak powinno być idiotów trzeba wyłapywać porządek musi być
  • ~Stary Wiarus
    (2018-07-11 12:11)
    Patrzeć tylko jak sami będą jeździli tymi BMW bo głupi może kupić samochód wtedy jak sami zostaną z tymi bmw na drogach będą łapać autobusy miejskie i tramwaje....
  • ~Adamz1985
    (2018-07-11 11:36)
    No i w końcu będą mogli obstawic każdy kilometr drogi i ścigać tych złych bandytów co jeżdżą po komunistycznych duktach. Mnie na szczęście nie złapią. Jeżdżę 90-100 po za terenem zabudowanym a w mieście 50-60. I mam spokój. Z resztą te nasze dróżki jakiś nie pozwalają pędzić. Są odcinki, gdzie dozwolona prędkość jest zbyt duża. Mogą mnie cmoknac tymi BMW.
  • ~ZAW
    (2018-07-11 19:31)
    Czy te nowoczesne radiowozy mają nowoczesne systemy pomiaru predkości? Czy nadal będą mierzyć predkość radiowozu, który bedzie doganiał "podejrzanego".? - a będą wmawiać klientowi, że zmierzyli jak szybko on jechał.
  • ~Era
    (2018-07-11 13:47)
    No to się będzie działo ,!dać półgłówkom takie maszyny to teraz będą ścigać pod byle pretekstem aby się tylko ścigać !
  • ~rychu
    (2018-07-11 14:15)
    to nie policja, to milicja !!!!!!! to jest calkowicie podporzadkowana Jareczkowej sekcie organizacja, ktora nowiutkie BMW dostaje po to zeby okradac Polakow !!!!!! milicja jest po to zeby wspomagac skarbowke - po tym jak sekta zniszczy przedsiebiorcow, to bedzie jedyne zrodlo dochodow budzetowych - no to musza miec bardzo dobry sprzet juz teraz, bo pozniej juz nie bedzie pieniedzy !!!!!!!!!!
  • ~Polak z Polski
    (2018-07-11 19:09)
    Bajeczne zabawki kupili sobie za nasze, podatników pieniądze. Ciekawe ile tych zabaweczek w ciągu roku rozbiją. Kosztowna zabawa za cudze pieniądze, ale jaka frajda z jazdy, BMW to doskonały produkt niemiecki. Uwaga na cytat: "Teraz będzie skromniej, dużo skromniej..." Pytanie do suwerena? Zgadnijcie kto to słowa wypowiedział, dla ułatwienia ma imię i nazwisko dokładnie takie same jak jeden z szeregowych posłów.
  • ~Tadek
    (2018-07-12 07:35)
    Czyli policjanci będą pędzić sobie momentami szybciej od wybranego do ukarania (aby go dogonić gdy zwolnią) i wszystko bezkarnie. Praw fizyki nie oszukają, będą zabijać niewinnych tak samo jak ścigany a nawet częściej (skoro prędkość większa zabija częściej). Zamiast buców proponuję drony lub obserwację innymi środkami a nie zabawki dla prymitywów bezkarnych
  • ~Aneczka
    (2018-07-11 09:59)
    Czekałam dzisiaj ok. 9 na światłach na ul.Rejtana w Rzeszowie. A tu nagle auto dwa pasy obok włączyło przeraźliwy sygnał i ruszyło . Popielate, dobre autko na przemyskich numerach. Wszyscy podskoczyliśmy, bo to było tak głośne i nagłe. No i nie wiem czy kogoś ścigał?
  • ~Janusz Wolomin
    (2018-07-11 10:06)
    Małkinie k Ełku plaga kleszczy ostrzegamy bo sami zlekceważylismy ostrzeżenia. Córka leży na zakaźnym a mąż ma rumień co jest zwiastunem boleriozy. Wysokie trawy i leszczynowe krzaki. Pies przynosił po 9 kleszczy dziennie. Uwaga na dzieci wystarczy ukłucie tego bandyty kleszcza.
  • ~zakopiańczyk
    (2018-07-12 13:32)
    Będą miały co KULSONY rozbijać a i przy okazji niejaki Ministrant JOJO , drobny bandziorek i złodziejaszek adidasów swoją pupcię zawiezie po wytyczne na CIEMNOGRODZKĄ do KARTOFLA.
  • ~No co tam?
    (2018-07-11 20:32)
    Ciekawe ile z nich już artyści rozbili?

Może zainteresować Cię też: