50 nowych BMW dla policji już na drogach. Zobacz, gdzie za chwilę pojawi się najwięcej nieoznakowanych radiowozów

| Aktualizacja:

Policja odebrała partię 50 nowych nieoznakowanych radiowozów BMW – ustalił dziennik.pl. W efekcie drogówka ma już do dyspozycji 90 aut bawarskiej marki. I niewątpliwie zrobi z nich użytek 12 i 20 lipca – w tych dniach samochody ruszą incognito patrolować polskie drogi w ramach dwóch wielkich akcji organizowanych przez KGP.

wróć do artykułu
  • ~Tomek_kl
    (2018-08-28 15:36)
    W czasach dużego ruchu na drogach najlepsza metoda na bezpieczeństwo to prewencja (dużo policji widać na drogach). Do kogoś chyba jeszcze nie dotarło, że era tajniaków już dawno się skończyła i policja ma dbać o bezpieczeństwo obywateli i w razie potrzeby im pomagać (tak, tak) a nie urządzać sobie polowania na kierowców i wyciągać od nich pieniądze.
  • ~jj25
    (2018-07-18 16:58)
    Ciekawe, w jakim czasie ci rozrywkowi chłopcy porozwalają swoje DROGIE ZABAWKI?! ;)
  • ~rew
    (2018-07-13 14:05)
    A mozna było kupic 120 innych za te peiniadze i nie gorszych
  • ~kierowca
    (2018-07-13 08:56)
    kto daje furmanom takie samochody zaraz bedziemy powoli eliminowac bo rozbija
  • ~prezes
    (2018-07-12 18:51)
    piszacy Szyba ma racje-policja musi miec na autostradzie szybkie auto,bo niektorzy wariaci jezdza 200 kmh i wiecej,ijakos trzeba ich dogonic.KIA Ceed do tego sie raczej nie nadaje ani inne zwykle radiowozy.Ale czy musza byc to az tak drogie BMW?Sa chyba inne auta,ktore tez pojada ok.250 kmh i tyle nie kosztuja.Denerwuje mnie,tak jak Szybe,to szastanie publicznym groszem,a na inwalidow brakuje.
  • ~zakopiańczyk
    (2018-07-12 13:32)
    Będą miały co KULSONY rozbijać a i przy okazji niejaki Ministrant JOJO , drobny bandziorek i złodziejaszek adidasów swoją pupcię zawiezie po wytyczne na CIEMNOGRODZKĄ do KARTOFLA.
  • ~Tadek
    (2018-07-12 07:35)
    Czyli policjanci będą pędzić sobie momentami szybciej od wybranego do ukarania (aby go dogonić gdy zwolnią) i wszystko bezkarnie. Praw fizyki nie oszukają, będą zabijać niewinnych tak samo jak ścigany a nawet częściej (skoro prędkość większa zabija częściej). Zamiast buców proponuję drony lub obserwację innymi środkami a nie zabawki dla prymitywów bezkarnych
  • ~No co tam?
    (2018-07-11 20:32)
    Ciekawe ile z nich już artyści rozbili?
  • ~osczedny
    (2018-07-11 19:38)
    A nie taniej było by kupic hodny accord lub mazdy po tuningu osiągi podobne a ile mniej trzeba było wydać na zakup
  • ~ZAW
    (2018-07-11 19:31)
    Czy te nowoczesne radiowozy mają nowoczesne systemy pomiaru predkości? Czy nadal będą mierzyć predkość radiowozu, który bedzie doganiał "podejrzanego".? - a będą wmawiać klientowi, że zmierzyli jak szybko on jechał.
  • ~Polak z Polski
    (2018-07-11 19:09)
    Bajeczne zabawki kupili sobie za nasze, podatników pieniądze. Ciekawe ile tych zabaweczek w ciągu roku rozbiją. Kosztowna zabawa za cudze pieniądze, ale jaka frajda z jazdy, BMW to doskonały produkt niemiecki. Uwaga na cytat: "Teraz będzie skromniej, dużo skromniej..." Pytanie do suwerena? Zgadnijcie kto to słowa wypowiedział, dla ułatwienia ma imię i nazwisko dokładnie takie same jak jeden z szeregowych posłów.
  • ~rychu
    (2018-07-11 14:15)
    to nie policja, to milicja !!!!!!! to jest calkowicie podporzadkowana Jareczkowej sekcie organizacja, ktora nowiutkie BMW dostaje po to zeby okradac Polakow !!!!!! milicja jest po to zeby wspomagac skarbowke - po tym jak sekta zniszczy przedsiebiorcow, to bedzie jedyne zrodlo dochodow budzetowych - no to musza miec bardzo dobry sprzet juz teraz, bo pozniej juz nie bedzie pieniedzy !!!!!!!!!!
  • ~Era
    (2018-07-11 13:47)
    No to się będzie działo ,!dać półgłówkom takie maszyny to teraz będą ścigać pod byle pretekstem aby się tylko ścigać !
  • ~znowu sponsorujemy niemca
    (2018-07-11 13:43)
    I znowu sponsorujemy niemców. I o to w tym wszystkim chodzi... Bo policji na drogach jak nie było, tak dalej nie będzie.
  • ~wigraszek
    (2018-07-11 12:29)
    To czekamy na pierwsze bum,bum!
  • ~Stary Wiarus
    (2018-07-11 12:11)
    Patrzeć tylko jak sami będą jeździli tymi BMW bo głupi może kupić samochód wtedy jak sami zostaną z tymi bmw na drogach będą łapać autobusy miejskie i tramwaje....
  • ~kacaff, byłu piłkarz Huraganu Klewki
    (2018-07-11 11:38)
    Ja mam Tico, szybkość maksymalna 120, to mnie mają ścigać kulsony? W Polsce ogromna większość samochodów ma ponad 20 lat.To ich maja ścigać te BMW?
  • ~Adamz1985
    (2018-07-11 11:36)
    No i w końcu będą mogli obstawic każdy kilometr drogi i ścigać tych złych bandytów co jeżdżą po komunistycznych duktach. Mnie na szczęście nie złapią. Jeżdżę 90-100 po za terenem zabudowanym a w mieście 50-60. I mam spokój. Z resztą te nasze dróżki jakiś nie pozwalają pędzić. Są odcinki, gdzie dozwolona prędkość jest zbyt duża. Mogą mnie cmoknac tymi BMW.
  • ~kitt94
    (2018-07-11 11:26)
    A na paliwo do nich będzie, czy w czasie kontroli drugi policjant będzie odsysał z baku zatrzymanego? Na szkolenia strzeleckie nie ma, ale na auta dla drogówki...
  • ~Janusz Wolomin
    (2018-07-11 10:06)
    Małkinie k Ełku plaga kleszczy ostrzegamy bo sami zlekceważylismy ostrzeżenia. Córka leży na zakaźnym a mąż ma rumień co jest zwiastunem boleriozy. Wysokie trawy i leszczynowe krzaki. Pies przynosił po 9 kleszczy dziennie. Uwaga na dzieci wystarczy ukłucie tego bandyty kleszcza.

Może zainteresować Cię też: