Nieoznakowany radiowóz BMW złowił inny nieoznakowany radiowóz. Policjant stracił prawo jazdy. Co poszło nie tak?

| Aktualizacja:

Takiej interwencji w drogówce chyba jeszcze nie było. W województwie lubelskim patrol w nieoznakowanym BMW namierzył samochód i zatrzymał do kontroli. Okazało się, że za kierownicą siedział policjant z wydziału kryminalnego. Funkcjonariusz stracił prawo jazdy.

wróć do artykułu
  • ~prezes
    (2018-06-21 12:35)
    to dziwne,bo moze byc przeciez tak,ze policja kryminalna ma pilne zgloszenie np. o oszustach na wnuczka i chce tam szybko dojechac,a sygnalow dzwiekowych i swiatla na dachu dac nie moze,bo sploszylaby kompanow stojacych pod blokiem na czatach.Policja ma swoje ciche metody i drogowka nie powinna chyba tu ingerowac.To podobnie jak sluzby specjalne-tez nie jada na sygnale.
  • ~Janosik
    (2018-06-21 12:51)
    Widać gość z drogówki chciał się wykazać, następnym razem będzie ścigał straż i pogotowie. Powinni sprawdzić co bierze...
  • ~OBYWATEL
    (2018-06-21 13:33)
    UPRZEJMNIE DONOSZĘ
  • ~Pan i władca poboczy
    (2018-06-21 16:07)
    W BMW to nawet policjantowi palma odbija i zamienia sie w pana i władcę szos.
  • ~7djrbr
    (2018-06-21 16:43)
    Sytuacja na tyle nietypowa, ze prawdopodobnie poszlo o kobiete albo to jakies porachunki o kase.
  • ~jj25
    (2018-06-21 17:16)
    Chłopcy tak się nudzą, że aż bawią się w chowanego?! :)))
  • ~Qwerty
    (2018-06-21 23:44)
    Tak dalej a na ulicy nie będzie miał kto robić a za biurkiem wolnych etatów nie ma
  • ~Policja Milicja
    (2018-06-22 04:48)
    A jak go gonil w tym BMW to tez przekroczyl predkosc, wiec powinien sobie tez odebrac prawo jazdy. Milicja, ZOMO, SB, UB czy dzisiejsza Policja to nadal taka “drukarka i glowa”. Maja nasr... ane pod deklem.
  • ~zobaczymy ?
    (2018-06-22 08:48)
    już wkrótce Pan z drogówki będzie miał problemy
  • ~dog
    (2018-06-22 09:11)
    "nie tak"" poszło bo wyszło na zewnątrz...a tak by było standardowo - pod dywan
  • ~stańczyk
    (2018-06-22 09:35)
    Długo to ten AS w drogówce nie popracuje.Załatwią go prędzej czy póżniej.A w ogóle ten nadgorliwiec to ch.. a nie policjant.
  • ~kibbitz
    (2018-06-26 15:50)
    No to bandyci się cieszą ...
  • ~brzęczyszczykiewicz
    (2018-06-29 09:35)
    Boże! Gdzie ja żyję???????????????????????????? Jeśli ten z kryminalnej był w akcji to ten głupek z drogówki wszystko zepsuł!!! Przestępcy mają się dobrze. Brawo! Po co mi ta policja w ogóle????
  • ~Aa
    (2018-06-29 11:57)
    Po prostu pispolicja, i tyle w temacie, a takich tam nie lubią,,, szkoda mi jego obcy wśród swoich
  • ~=taka prawda
    (2018-07-22 19:34)
    To zły znak gdy psy zaczynają się między sobą gryźć to stado się rozpada.

Może zainteresować Cię też: