Poważne obrażenia premier Szydło po wypadku w Oświęcimiu. "Uszkodzenia ciała wskazują na dużą prędkość rządowego Audi"

B. premier Beata Szydło w wypadku w Oświęcimiu w 2017 r. doznała poważnych obrażeń, m.in. złamania mostka, złamania kilku żeber i stłuczenia serca; informacje te zawarto we wniosku prokuratury o warunkowe umorzenie postępowania wobec Sebastiana K. - donosi "Rzeczpospolita".

wróć do artykułu
  • ~polos
    (2018-06-14 13:53)
    no i dochodzi do tego sabotaż w fabryce Audi,agentów KGB
  • ~....rzekotka...
    (2018-06-14 13:10)
    ......takie obrażenia....musi widziała kostuche...a tylko 7 dni L4 i umorzenie sprawy normalnie cud....
  • ~XXII WIEK
    (2018-06-14 12:42)
    Przenoszą sprawę pani premier Szydłowej do kolejnego sądu, ale prawda nie daje się zatrzeć. Błaszczak obwieszczał, że sprawa jest prosta, że winien jest cywil który staranował panią premier.Działania ministra Ziobry, aby obronić kłamstwa pani premier i jej ochroniarzy sa widocznie trudne do zrealizowania wobec prawdy, DLATEGO PRZENOSZĄ SPRAWĘ DO KOLEJNEGO SĄDU. Nie pamiętam- do trzeciego czy już czwartego?Pan minister szuka uległych sędziów?
  • ~Wars i Sawa
    (2018-06-14 12:29)
    Wycinanie przydrożnych drzew nie daje pewności bezpieczeństwa dla pana prezesa,premiera i prezydenta . Należy wybudować specjalne drogi dostępne tylko dla tych ważnych osobistości,oraz dla Rydzyka i biskupów.
  • ~Renata
    (2018-06-14 12:21)
    No i co krytykanci, ,,jest sprawiedliwość w naszym kraju". Prokuratura wnosi o ,,warunkowe umorzenie postępowania wobec Sebastiana K., oskarżanemu o spowodowanie wypadku z panią premier.Kłamstwa tej pani i jej ochroniarzy nie dają się udowodnić, jako prawda.?
  • ~anna 25
    (2018-06-14 12:10)
    Proponuję zniwelowanie Tatr do bezpiecznej dla pana prezesa wysokości, ze względu na chorą nogę.
  • ~mechanik
    (2018-06-14 12:06)
    Czy te pancerne auta wożące b, premier do rodzinnej wsi mają możliwość osiągania prędkości 50km na godzinę?
  • ~jws
    (2018-06-14 12:00)
    Zęby więcej nie narażać pisowskich bonzów,POWSTAŁ PROJEKT WYCIĘCIA PRZYDROŻNYCH DRZEW. TO NIE PIC!!!Może będą wypompowywać wodę z jezior aby się rodacy nie topili??
  • ~prawy
    (2018-06-14 11:53)
    TO BYŁ ZAMACH NA PANIĄ PREMIER I NA PRAWORZĄDNOŚĆ PISU.!!!!!!Pan Ziobro chce to udowodnić , tak jak to czyni z lekarzami, których od kilko lat w procesach oskarża o śmierć swego ojca
  • ~XXII WIEK
    (2018-06-14 11:40)
    Przenoszą sprawę pani premier Szydłowej do kolejnego sądu, ale prawda nie daje się zatrzeć. Błaszczak obwieszczał, że sprawa jest prosta, że winien jest cywil który staranował panią premier.Działania ministra Ziobry, aby obronić kłamstwa pani premier i jej ochroniarzy sa widocznie trudne do zrealizowania wobec prawdy, DLATEGO PRZENOSZĄ SPRAWĘ DO KOLEJNEGO SĄDU. Nie pamiętam- do trzeciego czy już czwartego?Pan minister szuka uległych sędziów?
  • ~E tam.,,,..,,
    (2018-06-14 10:35)
    Jeżdżą jak wariaci, bo myślą, że jak dorwali się do koryta , to nie tylko, że nie obowiązują prawa stanowione , ale również prawa fizyki.
  • ~Kulik
    (2018-06-14 09:30)
    Jak mowila do kierowcy: dazu, dazu, chlopie, nie badz slimakiem, no to co mial chlop robic? No nacisnal na pe...dal !
  • ~cyc
    (2018-06-14 02:30)
    Stłuczone serce nie zrozumie niepełnosprawnych , wszystko już jasne.
  • ~Jula
    (2018-06-14 01:30)
    Takie obrazenia korpusu moga sie zdarzyc tylko wylacznie gdy pojazd sie nie porusza?Oczwista ,oczwistosc po zatrzymaniu na pancernym drzewie po wyhamowaniu z "minimalnej " predkosci?
  • ~korwinista
    (2018-06-14 00:39)
    Obrażenia Szydło wskazują że nie była zapięta tak jak i borowik. Pasy nie powodują obustronnego złamania żeber i mostka i zasinienia kończyn dolnych. Wprasowała się w fotel przedni i potem siedziała oszołomiona. Obrażenia borowika wskazują ze miał zarzucony pas na ramię.ale nie zapięty. Pas przytrzymał prawe ramię i wyrżnął lewą częścią głowy i tułowia w przednią deskę, wieloodłamowe złamanie kości udowej powstało poprzez skręcenie kości a więc w ruchu poprzecznym do osi samochodu czyli podczas przemieszczania tułowia ruchem posuwisto-skrętnym.
  • ~PiSuszki kłamczuszki
    (2018-06-13 23:44)
    Czy na podstawie opisanych urazów ktoś zgadnie jaka była w przybliżeniu rzeczywista prędkość audi? 80, 100 km/h?
  • ~Misio...,,,,,.,,.,,.,
    (2018-06-13 23:40)
    Dobrze ,że chociaż pani premier zachowała się jak należy i nie spuściła ze smyczy seryjnego samobójcę, jak to jest już w zwyczaju.
  • ~toj
    (2018-06-13 23:39)
    Czyli jak . Państwowi urzędnicy KŁAMALI w żywe oczy i to z głupim uśmiechem na gębach . Czy polskie prawo nie przewiduje czasami kar za składanie fałszywych zeznań Swoją droga tylko kretyn uwierzył by ,że kolumna jechała ok 55 km /h przy takich uszkodzeniach tego drogowego monstrum i nie wyhamowaniu na odcinku ok 40 m A czy pani miała zapięty pas ?
  • ~Marian z B
    (2018-06-13 22:44)
    A tak blisko było by wypić za skórkę. Szkoda !
  • ~proste
    (2018-06-13 22:11)
    tu nie chodzi o predkosc tu niestety drzewo bylo pancerne jak okienka tupolewa ze nawet ruski chlop lomikiem by nie wybil

Może zainteresować Cię też: