Kierowca seicento Sebastian K. o Beacie Szydło: Nie zadzwoniła, śledczy grają na zwłokę

Sebastian K., kierowca seicento któremu prokuratura postawiła zarzut spowodowania wypadku z rządową limuzyną Beaty Szydło, przerwał milczenie.

wróć do artykułu
  • ~widoko
    (2018-07-10 19:16)
    nawet do tej ewidentnej winy brocha nie chce się przyznać
  • ~z
    (2018-06-26 06:32)
    Najpierw naucz sie prowadzic samochod, potem krytykuj innych. Masz jeszcze duzo do zrobienia.
  • ~Nick
    (2018-06-15 09:49)
    Jakiej odpowiedzialnosci? To on nie mial ubezpieczenia OC?
  • ~Don Biszkopt
    (2018-06-13 07:38)
    No skandal, bo nie zadzwoniła! I co jeszcze Może miała go jeszcze odwiedzić z kwiatkami? Afera GazWybu jak i wszystkie inne.
  • ~Leon
    (2018-06-12 11:16)
    Synek ciesz się że nie stało się to za czasów rządu PO. bo byś siedział.
  • ~PiS skazuje cichaczem
    (2018-06-12 08:10)
    Żeby nie wyszło jak z Komedą. PiS skaże Sebę bez dowodu, a afera wybuchnie dopiero po wyroku skazującym.
  • ~6ehh3be
    (2018-06-12 07:59)
    Biedny chlopak padl ofiara przejazdu paniczy z nowej wladzy ludowej. Tak jak na poczatku komuny w Polsce nowa wladza byla butna i brutalna, tak jest i teraz - co pokazuje dobitnie przyklad tego chlopaka.
  • ~antkadron
    (2018-06-12 04:26)
    Ga---mo-nie jemu się pokręciło w głowie? Była premier mataczy w śledztwie, cały aparat przemocy mota ile wlezie a on ma ponieść konsekwencje? Ma rację, tę władzę trzeba ścigać do upadłego i stawiać przed sądem karnym, bo to są pospolici przestępcy.
  • ~motek
    (2018-06-12 00:18)
    ...hihihi...Tusk jest winny!...hehehe...
  • ~motek
    (2018-06-12 00:10)
    Trzymaj się chłopie, jesteśmy z Tobą!
  • ~obiektyw
    (2018-06-11 22:52)
    Szydło nie zadzwoniła bo niby czemu miała by dzwonić do obcego człeczyny, który jest SPRAWCĄ kolizji. A Szydło była pasażerką.....O co więc chodzi, o wkręcenie ważnego urzędnika znowu w jakąś pulapkę opozycji ?
  • ~wredny1
    (2018-06-11 21:51)
    Buractwo pisowskie wpadło w amok , co wy wypisujecie ? Co jeden to głupszy .
  • ~Goo Wniana i wszystko jasne
    (2018-06-11 21:06)
    Od kiedy to pasażer ma obowiązek kontaktować się z kierowcą, który uczestniczył w zdarzeniu drogowym?
  • ~Gruby Wacek
    (2018-06-11 20:49)
    Nie przejmuj się Broszką, ona ciągnie szmal jak każdy pisuar. A te wpisy powyżej olej, albo zignoruj. Są to wpisy płatnych pachołków.
  • ~Nie wstrzymia
    (2018-06-11 20:46)
    Oj... Życzę wszystkim pisowcom by byli w takiej sytuacji. Co za ludzie...
  • ~Lele
    (2018-06-11 20:22)
    Namięszali człowiekowi w głowie a teraz go zostawią bo jest bezużyteczny a wina oczywista, nawet gdyby nie używali żadnych sygnałów to włączający się do ruchu ma zachować ostrożność. Gdzie teraz jest podjudzacz budka? Konferencji jakoś nie zwołuje. Taka to moralność platformianej sitwy.
  • ~Json
    (2018-06-11 19:53)
    Ta władza ma długą tradycję wpływania na swoich szoferów by działali wbrew przepisom. Kaczynski przed smiercia ganil pilota smiglowca ze nie chcial wyladowac w niebezpiecznych warunkach. Szydło kazała wyłączyć syrenę. Macierewicz kręci rekordy na trasie Toruń Warszawa. Brawa i jeszcze raz brawa.
  • ~Jonek
    (2018-06-11 19:49)
    Sami płatni eksperci drogowi na tym forum... to może by doradzili by włączać syrenę nawet jak boli głowa?!?
  • ~WAL
    (2018-06-11 17:17)
    Ma tylu doradcow i mecenasow a o tym nie wie jeszcze Timmermans i Komisja Wenecka.
  • ~Ciekaey
    (2018-06-11 17:15)
    Panie Ziobro kiedy będzie zakończone śledx wto w sprawie wypadku broszki z rządu?prędzej niż oskarżenia doktorów w sprawie ßmierci Twojego taty?

Może zainteresować Cię też: