Polak potrafi. Złodzieje ukradli Mercedesa, którego... jeszcze nie ma na rynku

| Aktualizacja:

Policjanci w jednej z dziupli samochodowych na Podkarpaciu wykryli podzespoły bezcennego prototypu Mercedesa. Zobacz zdjęcia z nalotu na złodziejską szajkę... 

wróć do artykułu
  • ~xxx vip
    (2018-08-25 12:15)
    weszczcie tak piście niektórzy o partiach bo was zamkną za byle co i uważajcie co pisecie żeby po prostu o partiach że byście tak nie pisali o partiach bo się doczepią
  • ~mociek
    (2018-05-29 00:31)
    polak potrafi też wiele fajnych pozytywnych rzeczy, szkoda, że o tym nie piszecie... ja potrafię nie krasc samochodów, nie sprowadzać złomów z niemiec, tylko kupić porządnego niestarego mercedesa w aaa auto - ale to takie niestereotypowe...
  • ~Krzychu
    (2018-05-24 07:44)
    Polskie katolstwo : poooo mszy ukrasc jakiegos mercedesika, a potem do knajpy oblac udana akcje , pojsc do domu, kobite potraktowac piescmi, bo pyskuje, ze schlany, potem do lozeczka, ale przeddtem paciorek do Bozi, podziekowac za udany dzien i poprosic o nastepny taki!
  • ~Zbik
    (2018-05-24 07:35)
    TO A N T Y P O L,O N I Z M : Tak beda pisac naziole, to jasne ! A abuhahahahaha abuhahahahaha abuhahahahaha abuhahahahaha abuhahahahaha abuhahahahaha abuhahahahaha abuhahahahaha abuhahahahaha abuhahahahaha abuhahahahaha
  • ~aqq
    (2018-05-23 05:15)
    Za pirackiego Windowsa "sąd" potrafi orzec areszt tymczasowy, a tu proszę - tylko dozór. Brawo.
  • ~zlodziej patriota
    (2018-05-23 03:02)
    "Polak potrafi" - szkoda tylko ze krasc, a nie np. pracowac.
  • ~dm1
    (2018-05-22 21:41)
    No przeciez od wiekow wiadomo, kto kradnie samochody w Niemczech! ( Zaraz ktos napisze, ze Niemiec az plakal, kiedy sprzedawal........, albo chcial zeby ukradli).
  • ~Kacper
    (2018-05-22 14:49)
    Ciekawe dlaczego prokurator ich nie zamknął? Czy należą do jedynie słusznej partii która niepodzielnie rządzi na tym terenie? Czy może tropy prowadzą do jakiegoś ważnego Misiaczka PISiaczka?
  • ~Niemcy też potrafią! - Nie chcą być gorsi!!!
    (2018-05-22 01:03)
    Wypuścili na rynek Mercedesa, którego jeszcze nie ma na rynku!
  • ~Smierc KALIFATowym F*rajerom
    (2018-05-21 19:20)
    "Polak potrafi..." --- to tylko odgrzany kotlet, wysfiechtany STEREOTYP z Zaodrzanskiego KALIFATu. Mnie to nie zdziwilo, poniewaz dobrze znam NOWOmuslimow..... :))
  • ~aa
    (2018-05-21 15:50)
    "Prokurator zastosował wobec podejrzanych policyjny dozór, zakaz opuszczania kraju oraz poręczenie majątkowe". To jakiś kosmiczny żart. Ci przestępcy maja kasę ze swojego złodziejskiego procederu, i znając życie szybko wykorzystają możliwość ucieczki za granicę. Okazuje się że prokuratura ponownie się popisała swoją głupotą, BRAWO !!!
  • ~r
    (2018-05-21 14:23)
    Przynajmniej ukradli je bez trumien z, zawartoscią!.
  • ~leo
    (2018-05-21 14:17)
    Taka antypolska wrzutka. Niby śmieszne ale w tle stereotyp o "polskich złodziejach".
  • ~Filip
    (2018-05-21 13:07)
    To mogli być Niemcy, którzy przechowują skradzione towary w Polsce.
  • ~Yy
    (2018-05-21 12:34)
    W niedziele do kosciola a w pozostalym czasie kradna

Może zainteresować Cię też: