Nowe wyposażenie w samochodach. Obowiązkowe w każdym aucie i to nie jest żart

| Aktualizacja:

To nie jest żart. Komisja Europejska chce, by asystent pasa ruchu, system wykrywania wypadku czy ułatwienie podłączenia do instalacji auta blokady alkoholowej stały się obowiązkowym wyposażeniem nowych samochodów. Wszystkich - tych najtańszych i z górnej półki. 

wróć do artykułu
  • ~Z.Marek
    (2018-05-26 15:20)
    Akurat jeśli chodzi o wyposażenie to ogólnie te nowe modele mają ciekawe rzeczy. Wypożyczałem niedawno roczny model w Panek i ilość i rodzaj funkcji bardzo podnoszą jakość jazdy
  • ~Żeby się dobrze sprzedawały.
    (2018-05-24 07:07)
    Pamiętają o alkomatach i innych cudach, a nie chcą słyszeć o blokadach tachometrów. Ich samochody przywożone do Polski mają cofnięte tachometry, żeby się dobrze sprzedawały.
  • ~Hehehehehehe
    (2018-05-22 18:33)
    Dobrze tak jeleniom, niech bulą, hehehe. Jeszcze wymyślcie jakieś nowe obowiązkowe energooszczędne żarówki po tysiaka za sztukę, co się przepalają po miesiącu, hehehehehehe, niech jelenie mają jak chcą se śmigać furami, heheheheheh
  • ~Nie pojta dla ludzkiego oka.
    (2018-05-21 13:07)
    Tam powinien być wizerunek Lenina. To by była nie pojęta dla ludzkiego oka.
  • ~Eboyak
    (2018-05-19 14:33)
    Jak słyszę coś o "bezpieczeństwie" to mi się nóż otwiera a pięści same zaciskają . . .
  • ~STO EKOMatołom
    (2018-05-19 11:50)
    Pewnie władujmy jeszcze trzy DPFy i EGRy i do tego WC z turbooczyszczalnią niech się więcej tego ekodziadajstwa psuje.
  • ~leo
    (2018-05-19 01:23)
    czyli jednak stary miecio wróci do łask
  • ~zaraz
    (2018-05-18 23:55)
    wszystkie blachosmrody na złom! będzie mniej smrodu!
  • ~szakal
    (2018-05-18 21:06)
    Bezsens totalny, a ceny aut pójdą automatycznie w górę za to starymi nikt się nie przejmuje, kupiłem w tamtym roku korando to sie nie będe martwił przez kilka następnych lat bzdurnymi przepisami potem sie zobaczy
  • ~trebor
    (2018-05-18 16:58)
    KATAPULTA bedzie tansza!!!.Rzad pisuarow juz by sie LATAC nauczyl, z takimi fotelami w autach.
  • ~Rotschildek
    (2018-05-18 16:09)
    no masz , jak im na ludziach zalezy , chyba mają to wujku adolfie !
  • ~dociekliwy
    (2018-05-18 15:50)
    No i co na to zarządy dróg krajowych, które nie dbają o porządne oznakowanie poziome. Wysłałem i wytarte oznakowania są przyczyną wielu wypadków
  • ~wjw
    (2018-05-18 15:36)
    A od kiedy własne WC z oczyszczalnią ?
  • ~likuyt56
    (2018-05-18 12:49)
    tu chodzi o przygotowanie gruntu pod samochody, które będą kolejnym narzędziem inwigilacji eu...
  • ~makabra
    (2018-05-18 12:38)
    Samochody droższe o kilkanaście tyś i do tego masa podatnego na awarię badziewia elektronicznego , trzeba będzie kupować tylko starsze niż 10 lat .
  • ~m-53
    (2018-05-18 12:15)
    Jeżeli tak się martwią o emisję to na początek proste rozwiązanie - zakaz rejestracji pojazdów o mocy większej niż 80 KM na 1000 kg masy. Przyspieszenie ograniczyć - 15 sekund do setki, prędkość do 130. Ale to nie przejdzie - bo czym by jeździły "elity"

Może zainteresować Cię też: