Samochody od bezdomnego dla Rydzyka... rozpłynęły się? Skarbówka umyła ręce

| Aktualizacja:

To nie Fundacja Lux Veritatis, której prezesem jest ojciec Tadeusz Rydzyk, została obdarowana przez bezdomnego dwoma samochodami. Dlatego nie musiała płacić podatku od darowizny - ustalił dziennik.pl. Izba Administracji Skarbowej w Warszawie zakończyła badanie sprawy. Gdzie są więc samochody i kto powinien rozliczyć się z fiskusem?

wróć do artykułu
  • ~Księgowy
    (2018-09-24 18:36)
    W Stanach Zjednoczonych Ameryki ten bezczelny oszust i złodziej dawno byłby za kratami.
  • ~katowicki
    (2018-09-24 18:24)
    Ręka rękę myje, złodziej złodzieja kryje.
  • ~mona
    (2018-08-11 08:57)
    a co to za ojciec ktory nie umie zrobic dziecka co to za figura ze pisowcy uwielbiaja jak jakiegos bozka i laduja jemu nasze ciezko zarobione pieniadze w d..e a ich pupil tylko sie z nich smieje ze mozna nimi tak manipulowac i byc bogatym na cudzej glupocie bo przeciez obiecal ze za jego protekcja pojda do nieba i pisowcy wierza jak nigdy nikomu i juz widza siebie jak ich dusze plyna w gore miedzy oblokami do raju wiecznej szczesliwosci
  • ~Ateista
    (2018-08-03 07:21)
    Ksieza na ksiezyc, Kaczynski na Madagaskar!
  • ~Polak nie złodziej.
    (2018-07-19 07:36)
    Ojciec nigdy nie okrada i nie wykorzystuje swoich dzieci. Prawdziwy Ojciec kocha i szanuje swoje dzieci. Ten człowiek będzie rozliczony przez Boga i Polaków jak cała reszta dojnej zmiany. Nastepne wybory tuż tuż i daj Boże by powstała komisja śledcza do przeswietlenia tak dojnej zmiany jak też tego z Torunia. Niech wszyscy zwrócą to z czego nas okradli nas Polaków. Nigdy nie oddam głosu na takich co niszczą mój kraj Polskę! !!!!!!!!!!!!
  • ~wykładnia
    (2018-05-12 20:58)
    Podejrzany o unikanie opodatkowania z tytułu darowizny publicznie oswiadczył ze otrzymał taki prezent, a skoro Skarbówka nie widzi podstawy do wszczecia procedury to znaczy ze takze wy internauci mozecie zachowywac sie jak Tadeusz Rydzyk i kłamać ile sie da.
  • ~madry
    (2018-05-12 17:57)
    Ile lon mo dziecek ? A jaluta Bozia zabrali do garazu -gluptoki !
  • ~nati
    (2018-05-11 03:05)
    zwykły człowiek już by za to siedział ;/
  • ~LEO
    (2018-05-06 08:36)
    A gdzie tutaj jest PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ ??????? Czyżby tylko z nazwy ?????????
  • ~Jan Hus
    (2018-05-03 23:07)
    a Prymitywni i Skundleni klecza przed oszustem.
  • ~toj
    (2018-05-03 18:16)
    W tym wszystkim już nie chodzi o te tare tys złotych tylko panie rydzyk o pana bute ,kombinatorstwo i zakłamanie . Nie ma to i nie miało nic wspólnego z naukami Jezusa . To on powiedział co należy komu oddać ,ale jak widze do ciebie to nie dociera i to jest smutne . Aby uczyć i pouczać innych trzeba samemu być OK
  • ~Tuskofob
    (2018-05-03 12:27)
    Jesteście tępe lewackie dzbany. Informacja to fake dmuchany przez bezmózgie środowiska
  • ~Texanczyk
    (2018-04-29 09:52)
    Rydzyk- oglupiacz naiwnych. To taki wspolczesny klecha Moczygemba tylko na wieksza skale. Tez skonczy jak on.
  • ~Kici
    (2018-04-28 06:37)
    Obojętne która partia jest u władzy w Polsce bo tak naprawdę rządzą klechy. Robią sobie co chcą a większość Polaków wspiera ich swoimi "darami". Loudzie zapomnieli że mają wierzyć w Boga wierzą w księży bo księża przysposobili sobie wiarę do swoich potrzeb żeby zbałamucić ludzi i wyłudzić jak najwięcej dla się . Jeszcze dojdzie do tego że będziemy płacić dziesiątki i polszczyznę do tego to zmierza.
  • ~motek
    (2018-04-28 05:26)
    Tak bezczelne kpiny z obywateli to tylko w Polsce!
  • ~Obrzympała
    (2018-04-27 14:37)
    Jestem z państwa PiS i zniszczymy waszą Polskę.
  • ~Cześć komsomolcy Kaczyńskiego
    (2018-04-27 14:30)
    Matka Boska Toruńska go chroni.
  • ~Cześć komsomolcy Kaczyńskiego
    (2018-04-27 14:18)
    Rydzyk wstydzi się nazwiska swojego biologicznego ojca Kordaszewskiego.
  • ~Cześć komsomolcy Kaczyńskiego
    (2018-04-27 14:12)
    Rydzyk to polski mafioso. Na pewno ma kontakty z polskimi złodziejami samochodów.
  • ~ojcie ale prawdziwy
    (2018-04-27 08:26)
    ze to jeszcze ziemia swieta nosi to jakos nie bardzo wierze w boga to jest wrecz niemozliwe zeby ala duchowny byl takim zlodziejem moje 2 cegielki na stocznie tez mi ukradl ten swieto-----wy

Może zainteresować Cię też: