Wypadek motocyklisty na zakopiance. Co poszło nie tak? Dramatyczne wideo świadka

| Aktualizacja:

Dramatyczny wypadek nagrał jeden z widzów oglądających popisy motocyklistów na patelni Chabówka w biegu zakopianki. A co na to policja?

wróć do artykułu
  • ~misiek
    (2018-07-08 22:39)
    Proszę tylko nie motocyklista ! ścigacz to nie motocykl tylko ścigacz a jeżdżący na mim to nie motocyklista. Prośba nie obrażajcie motocyklistów.
  • ~Maximus
    (2018-04-20 13:37)
    Dobrze że nikogo nie zabił spadający motocykl ...... ale znając życie dureń będzie dalej próbował .......
  • ~Gsr600
    (2018-04-17 23:18)
    A dlaczego nie życzycie śmierci wszystkim którzy jeszcze gorzej postępują prowadząc samochodowe pociski wymuszają pierwszeństwo i są arogantami wobec innych uczestników ruchu?!
  • ~A i B prawko
    (2018-04-17 13:28)
    To teraz Janusze będą zajeżdżać drogę motocyklistom w korku ..
  • ~Gregor
    (2018-04-17 09:34)
    Zwracam uwagę na panienkę, która na jednym z kadrów nagrywa film . Siedzi obok kasku-pamiątki po kimś, kto tam się zabił. Może wystarczy napisać No comments
  • ~Bader
    (2018-04-16 19:14)
    Najzwyczajniej w świecie ustawić snajpera z wiadrem naboi i wszystko w temacie
  • ~Hela
    (2018-04-16 18:12)
    Na szczęście film z komórki to żaden dowód. Chłopcy mogą dalej rozwijać swoja pasje a dzięki policjanci ścigać pijanych rowerzystow
  • ~J.M.K.
    (2018-04-16 17:22)
    Jeszcze do niektórych "komentatorów" - nie życz drugiemu, co tobie niemiło!
  • ~J.M.K.
    (2018-04-16 17:17)
    Tam jest konieczny stały monitoring. Kamera na każdym słupie, a nagrania powinny być kierowane bezpośrednio do sądu. Co z tego, że radiowóz przejedzie raz na 15 (nawet) minut. Oni czekają na przejazd radiowozu i zaraz zaczynają popisy. Ponadto, na miejscu kirowcy tego merca, założyłbym sprawę przeciwko temu motocykliście o narażenie mojego i pasażerów życia. Brakowało sekund.
  • ~Indianin
    (2018-04-16 17:13)
    "Co poszło nie tak?" Też pytanie:) Głupa rżniecie? Przeciąż sami piszecie "motocyklista wyszedł ze zdarzenia cało". Pocieszam się tylko że mu "jajka spuchli" i geny głupoty przestaną się rozprzestrzeniać. Howgh
  • ~Kzrysztof
    (2018-04-16 16:13)
    Policja niestety z tymi potencjalnymi mordercami nic nie robi!!!
  • ~ButkBa
    (2018-04-16 15:46)
    Koniecznie kod cos musi z tym zrobic. Kod na patelnie !
  • ~harpun
    (2018-04-16 15:33)
    On wiedział, że tak będzie!
  • ~Marian z B
    (2018-04-16 15:18)
    Szkoda że Wariat z motocykla przeżył. Lepiej oddać innym narządy nieźli idiotę utrzymywać.
  • ~Zet
    (2018-04-16 14:57)
    Brak słów , ręce opadają , bezmózgi kretyn zabiłby niewinnych ludzi. Oczywiście wszyscy wiedzą o tych popisach tylko nie policja.
  • ~AND57
    (2018-04-16 14:30)
    W Warszawie i innych dużych miastach chcą pozwolić motocyklistom na korzystanie z BUS pasów. Już widzę jak grzecznie jadą za taxi lub autobusem i jak zmieniają pas w momencie gdy będą chcieli następne skrzyżowanie wziąć w lewo. Pasja..... której nijak nie można zrozumieć i do tego pobłażliwość dla miłośników tej pasji. Odnoszę wrażenie że nie ma dla tych pasjonatów żadnego kodeksu drogowego. To ja mam uważać jadąc prosto, patrzeć ciągle w lusterka i zbierać dziury na poboczach żeby pasjonat się zmieścił pomiędzy mną a autem jadącym z przeciwka - ni ch..a.
  • ~Helena
    (2018-04-16 14:30)
    Gdyby sie rozwalil to by przynajmniej było na nerke dla potrzebujących
  • ~[\/].[|-|]
    (2018-04-16 14:22)
    I co nam powiecie panowie motocykliści? Jak wytłumaczycie to co widać na filmie? Co byście powiedzieli gdyby zabrakło tych 20 metrów do suva z przeciwległego pasa i ta masa 300 - 350kg wpadłaby przez przednia szybę do środka samochodu? Ten odcinek powinien mieć system kamer i po wheeliem powinniście tracić uprawnienia...
  • ~podaj_dalej
    (2018-04-16 13:48)
    Pasja to coś pięknego. Warto mieć pasje, ale to co wyrabiają tam kierowcy motorów to przestępstwo zagrożone karą do 5 lat więzienia. Chyba, że ktoś traktuje więzienie, a wcześniej potencjalne zabijanie niewinnych użytkowników drogi jako sposób na życie. Chyba nie warto! Pasja to nie głupota!
  • ~VALDI
    (2018-04-16 13:45)
    Szkoda, szkoda, że nie trafił w betonowy płot, byłoby jednego potencjalnego zabójcy mniej.

Może zainteresować Cię też: