Mistrzowie parkowania znad Wisły. Czasem nawet straży miejskiej opada szczęka [ZDJĘCIA]

| Aktualizacja:

Parkowanie nie należy do najmocniejszych stron polskich kierowców - taki wniosek płynie z ankiety, którą dziennik.pl przeprowadził wśród strażników miejskich. 

wróć do artykułu
  • ~tonite
    (2018-04-15 20:23)
    Chyj ci w dypę skyrwusuny.
  • ~korwinista
    (2018-04-15 20:27)
    UWAGA! UWAGA! UWAGA! Wejście strażnika na teren prywatny jest złamaniem prawa! Strażnik może wejść na teren prywatny tylko po uzyskaniu zgody właściciela.
  • ~Reduta Dobrego Imienia Kota Alika
    (2018-04-15 23:48)
    Tych miastach których rzondzi se knajackie PO=lactwo, ludzieje nie umiją parkować. prawo jazdy majom PO knajackiej znajomości!
  • ~Antylewak
    (2018-04-16 07:24)
    A może Autor artykułu rozszerzy nieco i zajmie się tematem: - aktualnie obowiązującego prawa budowlanego i jego aktualności wobec ilości posiadanych samochodów przez przeciętną rodzinę - ile miejsc parkingowych zapewniają deweloperzy - jak ochoczo władze miast wydają pozwolenia na budowę plomb w centrach, gdzie potem zastawiane są chodniki, bo nie ma fizycznych możliwości zapewnienia odpowiedniej ilości miejsc parkingowych - ile parkingów publicznych budują miasta. Oczywiście to nie jest wytłumaczenie dla bezmyślnie parkujących kierowców, ale zawsze trzeba szukać przyczyny tego stanu - w Polsce jak jest dziurawa droga, to nie naprawia się nawierzchni, tylko stawia znak ograniczenia prędkości - taki mamy klimat :(
  • ~Autor.
    (2018-04-16 10:41)
    Pokazujecie duże miasta ale w małym Koninie nie jest lepiej. Całe chodniki pozastawiane autami jakby tylko oni byli najważniejsi. Wózek z dzieckiem już nie ma szans się wcisnąć i trzeba jechać ulica!!!
  • ~kierowca
    (2018-04-16 10:58)
    Ograniczajcie dalej miejsca do parkowania i podnoście ceny a niedługo doświadczycie strzałów z broni do interweniujący - takie to podłe jest gdy najpierw nie daje się szansy a później robi sobie zabawę ze strsu męczarni ludzi przymuszanych i oskubywanych.
  • ~Zbigun
    (2018-05-12 17:12)
    Tak parkują, nie inaczej chodzą i jeżdżą rowerami.Jest wybrukowana piękna ścieżka na osiedlu do chodzenia i kawałek trawnika obsadzonego żywopłotem [młodym] żeby sobie skrócić drogę o kilka metrów wyrywają młody żywopłot i idą przez trawnik oszczędzając może trzy metry podobnie wygląda jazda rowerem,jak się da i gdzie się da
  • ~stary
    (2018-05-12 19:29)
    Zgadzam się absolutnie, karać za złe parkowanie - ale gdzie są parkingi, przecież większość jest obłożona karami a pojazdów przybyła nam wielokrotnie. I co władze miejskie, powiatowe, wojewódzkie zrobiły aby problem usunąć. Przecież można tu czy tam wygospodarować miejsce do parkowania. Ale tu już brak wyobraźni, przecież ja mam garaż, mam miejsce służbowe itd. No to może pomyślimy o innych użytkownikach jezdni.
  • ~adek
    (2018-05-13 18:38)
    Najechało się wszelkiej maści wieśniaków i parkują jak u siebie, zanim sprzedali swoje morgi
  • ~kierowca pan