Mistrzowie parkowania znad Wisły. Czasem nawet straży miejskiej opada szczęka [ZDJĘCIA]

| Aktualizacja:

Parkowanie nie należy do najmocniejszych stron polskich kierowców - taki wniosek płynie z ankiety, którą dziennik.pl przeprowadził wśród strażników miejskich. 

wróć do artykułu
 • ~kierowca
  (2018-04-16 10:58)
  Ograniczajcie dalej miejsca do parkowania i podnoście ceny a niedługo doświadczycie strzałów z broni do interweniujący - takie to podłe jest gdy najpierw nie daje się szansy a później robi sobie zabawę ze strsu męczarni ludzi przymuszanych i oskubywanych.
 • ~Autor.
  (2018-04-16 10:41)
  Pokazujecie duże miasta ale w małym Koninie nie jest lepiej. Całe chodniki pozastawiane autami jakby tylko oni byli najważniejsi. Wózek z dzieckiem już nie ma szans się wcisnąć i trzeba jechać ulica!!!
 • ~Antylewak
  (2018-04-16 07:24)
  A może Autor artykułu rozszerzy nieco i zajmie się tematem: - aktualnie obowiązującego prawa budowlanego i jego aktualności wobec ilości posiadanych samochodów przez przeciętną rodzinę - ile miejsc parkingowych zapewniają deweloperzy - jak ochoczo władze miast wydają pozwolenia na budowę plomb w centrach, gdzie potem zastawiane są chodniki, bo nie ma fizycznych możliwości zapewnienia odpowiedniej ilości miejsc parkingowych - ile parkingów publicznych budują miasta. Oczywiście to nie jest wytłumaczenie dla bezmyślnie parkujących kierowców, ale zawsze trzeba szukać przyczyny tego stanu - w Polsce jak jest dziurawa droga, to nie naprawia się nawierzchni, tylko stawia znak ograniczenia prędkości - taki mamy klimat :(
 • ~Reduta Dobrego Imienia Kota Alika
  (2018-04-15 23:48)
  Tych miastach których rzondzi se knajackie PO=lactwo, ludzieje nie umiją parkować. prawo jazdy majom PO knajackiej znajomości!
 • ~korwinista
  (2018-04-15 20:27)
  UWAGA! UWAGA! UWAGA! Wejście strażnika na teren prywatny jest złamaniem prawa! Strażnik może wejść na teren prywatny tylko po uzyskaniu zgody właściciela.
 • ~tonite
  (2018-04-15 20:23)
  Chyj ci w dypę skyrwusuny.

Może zainteresować Cię też: