Sensacyjne wieści z Berlina. Volkswagen inwestuje miliardy euro i będzie produkował auta elektryczne w Polsce

| Aktualizacja:

Grupa Volkswagena dostaje turbo przyspieszenia. Szef koncernu Matthias Mueller zapowiedział, że do końca 2022 roku samochody elektryczne będą produkowane w 16 fabrykach na całym świecie. Mapa niemieckiego giganta obejmuje też Polskę.

wróć do artykułu
  • ~reg
    (2018-03-27 17:00)
    A może sami zaczniemy projektować i produkować własne samochody elektryczne a nie zasuwać na złodziejską firmę, co na dodatek zagazowuje bogu ducha winne małpy?
  • ~Konstanty Gebert
    (2018-03-18 12:27)
    esesmany muszą zarobić na odszkodowania za oszustwa i na reparacje
  • ~Miejscowy
    (2018-03-16 07:40)
    Zmasowany atak troli pisowskch za 33grosze wpis, i tym systemem dalej,kiedy my sprowadzamy obcych producentów,to sukces i przegrana opozycji,ale kiedy inni pozwolili obcym to zdrada,ideolog komuszy w polszy działa,S.Piatrowicz.
  • ~Demaskator
    (2018-03-15 21:31)
    Pierwszy polski samochód będzie pod marką VW. Czy nie widzicie rozdwojenia jaźni naszego premiera?
  • ~Demaskator
    (2018-03-15 21:29)
    Chyba raczej VW zabierze pracowników od produkcji pierwszego polskiego samochodu elektrycznego. Tu nie ma się czym szczycić. Jakby to polska fabryka miała być otwierana to tak. Murzyńskosci Europy ciąg dalszy za marne złote.
  • ~rychu
    (2018-03-15 01:56)
    u Opla w Gliwicach 40% etatow jest nieobsadzonych !!!!!!!! czy myslicie ze VW o tym nie wie ??!!!!!!!!! ale to wlasnie dlatego, dla calkowitego zniewolenia pracownika tworzony jest nowy "kodeks pracy" !!!!!!!!! tak wlasnie Morawiecki zrobi z Polski jedna wielka montownie, oboz pracy !!!!!!!!!!!!!
  • ~rodak
    (2018-03-14 21:39)
    Powinnismy jak najszybciej wyprodukowac wlasne auto elektryczne.
  • ~DM1
    (2018-03-14 14:22)
    re:pamiętający.... No coz, chyba nie wyszlo.....
  • ~pamiętający
    (2018-03-14 14:12)
    Jak to niemiecki koncern? Przecież wg deklaracji Morawieckiego i Szydło wygłoszonej rok temu to Polska miała za dwa lata (czyli od dziś za rok) zasypać świat doskonałymi samochodami elektrycznymi.
  • ~DM1
    (2018-03-14 14:06)
    Niemiec jest tak beznadziejnie gloooopo, ze az boli ! Zamiast budowac te samochody w Bulgarii, Rumuni ialbo Mozambiku buguje je w akurat POLSZY??? W ktahu , ktory na niego plu....je i nim gardzi! I znow wylewa sie fala gn ju ........................................
  • ~:)
    (2018-03-14 13:49)
    nie cieszmy się bo onr na to nie pozwoli bo to nie patriotyczne żeby Niemcy wykorzystywali Polako do pracy
  • ~mechanik
    (2018-03-14 08:27)
    a mielismy produkowac swoje elektryczne-a moze bedziemy je robic w niemczech?
  • ~ra
    (2018-03-13 23:08)
    Polsko i Sabo! nie idzcie ta droga.
  • ~Z22
    (2018-03-13 21:38)
    a mnie od lat zastanawia, czemu , podobnie jak przez dekady w Ameryce Południowej, auta nie mogą jeździć na alkoholu? sie uparli na te elektrykę a przecież gdzies tego węgla do kotła dorzucic będzie trzeba
  • ~Filip
    (2018-03-13 20:59)
    Tylko czy w Polsce wystarczy pracowników? Wszyscy chcą produkować w Polsce.
  • ~YETI
    (2018-03-13 20:09)
    ale na mapie nie ma Polski ;)
  • ~gostom
    (2018-03-13 20:05)
    Integracja się rozszerza - i tak będzie już 😅
  • ~cyc
    (2018-03-13 18:53)
    A ja mam swojego VW, najlepszyna świecie, sprawdzony na małpach i na koszernych !
  • ~donoszę
    (2018-03-13 18:51)
    No to Róźia dostanie biegunki !!!!!!!!!!! Zaraz POgoni do Makreli i Timermansa !!!
  • ~SJJ
    (2018-03-13 18:45)
    Niech inwestujá w POLSCE. Bédzie komu zamknác aktywa za REPARACJE Wojenne.

Może zainteresować Cię też: