Zobacz, jak rozpoznać nowe nieoznakowane BMW policji. Nie da się ich oślepić

| Aktualizacja:

BMW 330i xDrive to nowe nieoznakowane radiowozy polskiej policji. W otoczenie wtopią się jak kameleon, a w nocy nie można ich oślepić. Efekt? Kiedy w lusterku wstecznym zobaczysz niebieski błysk, jest już za późno. Wideorejestrator nagrał dowód winy kierowcy…

wróć do artykułu
  • ~Z PISU
    (2018-02-25 09:26)
    NA 500+ TRZEBA ZAPŁACIĆ.
  • ~Po_czynach_poznacie_prawde
    (2018-02-25 09:35)
    I tak PIS wspiera niemiecką gospodarkę.. kupuje 140 sztuk beee eee ww u helmuta. Bo przecież mandat z beee eee wee jest lepszy niż z KIA.
  • ~życzliwy
    (2018-02-25 09:44)
    Jednym słowem życzymy KULSONOM bardzo częstych "kapci" i pocałunków z przydrożnymi drzewami.
  • ~TOJ
    (2018-02-25 10:18)
    Pytanie podstawowe .Kto będzie łapał a PRZEDE WSZYSTKIM karał policjantów za nadmierną prędkość i jazdę pod wpływem . O nich słychać TYLKO gdy sprawa zrobi się głośna i zajmują sie nią media a i tak jak to miało miejsce koło Bytowa. Wtedy jak podawały media panisko przeszedł w ekspresowym tempie na zasłużoną emeryturę Inny przykład Jelenia Góra inny Warszawa ,inny pani co na pasach przegoniła radiowozem staruszkę
  • ~Suweren
    (2018-02-25 10:19)
    Kupiliby zwykłe radiowozy dla ciężko pracujących policjantów, ale koszenie kasy ważniejsze niż codzienna praca.
  • ~Bogdan
    (2018-02-25 10:48)
    "Jednym słowem życzymy KULSONOM bardzo częstych "kapci" i pocałunków z przydrożnymi drzewami." Czy to napisał normalny kierowca czy bandyta drogowy?
  • ~korcik
    (2018-02-25 10:58)
    nieoznakowanych radiowozów powinno być 10x więcej, a mandaty 10x wyższe, wtedy może Polacy zaczęliby jeździć normalnie, a nie 70-80 po mieście
  • ~Bon
    (2018-02-25 11:26)
    Na szczęście jest yanosik oraz te bystre oko które wypatrzy Bolid Małego Wacka z daleka hahahaaaa :)
  • ~Gien
    (2018-02-25 11:29)
    Szwajcaria. Za 54 km/h na 50, zapłacimy 40 franków.
  • ~Razi
    (2018-02-25 11:31)
    Pff. Mogą mi naskoczyć nic mi nie zrobią. Po prostu jeżdżę przepisowo. Do tego mam rejestrator, więc nic mi nie wmówią. A tak swoją drogą, przyda im się w końcu coś mocniejszego.
  • ~1
    (2018-02-25 11:31)
    a ja kupiłem VW, najbardziej ekologiczny samochód, sprawdzony na małpach i z y d a c h
  • ~ludz
    (2018-02-25 11:39)
    yanosik hahaha to ***** do niczego sie nie nadaje hahaha
  • ~Adiii
    (2018-02-25 11:41)
    No,no to wyraz współczucia dla kierowcy i pasażera obok. Przecież to jest tak ciasne jak holera! Ba, w tych wszystkich czynnościach operacyjnych mówie o ruchach w kabinie to masakra!!!! No i na koniec 30:70bo tak się kształtuje zysk z mandatów do koryta a 70% to serwis i wacha!! A bym zapomniał o drążku zmiany biegów który się psuje zgodnie z zaleceniami producenta!!! No ale i tak w końcowym efekcie łańcucha pokarmowego to i tak my podatnicy zapłacimy za to. Nie wiem kto był tak sprytny lub miał taki interes w tym żeby coś takiego wybrać gdzie rynek aut bije na łeb to Byłe Mocne Wozy.
  • ~Hubert
    (2018-02-25 11:45)
    Panie Bogdanie nie wiem co pan chce przez swoj komentarz powiedzieć, ale jak się jeździ szybko z głową i kierowca wie gdzie może na gaz nacisnąć to nie jest to żaden bandyta!! Co innego jeśli ktoś w terenie zabudowanym leci 100, wyprzedza na przejściach dla pieszych nie wiedząc czy ludzie przechodzą czy nie! Ale takich piratów policja nie złapie bo tacy kierowcy maja szczęście, tylko kierowca który jeździ szybko i bezpiecznie musi potem płacić i zbierać punkty. Dodam jeszcze że nie ma kierowców idealnych, jeden ma więcej szczęścia drugi mniej..
  • ~kulfon
    (2018-02-25 11:53)
    a dlaczego nie dostali bmw530d ma też 265 KM przyśpieszenie ok. 5sek. do setki i jest tańsza w eksploatacji.
  • ~Kuba
    (2018-02-25 12:40)
    Tylko na kierowcach chcą budować budżet to już zakrawa na wielką przesade a samochody nieoznakowane nie powinny robić łapanek zrobić jak radarami nie może być w.ukryciu a te nieoznakowane sa jakby w ukryciu.
  • ~migalski
    (2018-02-25 12:42)
    oczy szeroko otwarte i yanosik odpalony. Tak można jechać
  • ~bertsi
    (2018-02-25 12:47)
    Można prościej. Kierowcy którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość o np. 20-25 km/godz automatycznie uważani są za jedynych sprawców wypadków.
  • ~Edek
    (2018-02-25 12:54)
    Polowania na kierowców przynoszą sukces w postaci takich samochodów a im lepszy sprzęt tym skuteczniejsze polowanie, w tym kraju liczy się pieniądz dla wladzy i krojenie obywateli, sprzęty zakupione dla drogówki to nie bezpieczeństwo tylko lepsze dojenie kierowców, aby było bezpiecznie trzeba zupełnie inaczej podejść do tematu, ale w tym kraju nie chodzi o to byle jak najwięcej dla budżetu.
  • ~kosik
    (2018-02-25 13:16)
    w Polsce obowiązuje zasada, ograniczenie +20km/h dla wszystkich, +30 dla szybkich i +40 dla najszybszych. +50 mało kto ryzykuje bo można prawko stracić. Zgodnie z przepisami jeżdżą chyba tylko nauki jazdy, pijani i z odebranymi uprawnieniami. Smutna rzeczywistość

Może zainteresować Cię też: